Wycieczka przedszkolaków na Komisariat Policji w Stanisławowie

Wycieczka przedszkolaków na Komisariat Policji w Stanisławowie Dzieci z grup „Pszczółki” i „Biedronki” wybrały się na wyjątkową wycieczkę do Komisariatu Policji w Stanisławowie. Celem wizyty było poznanie pracy policjantów oraz utrwalenie zasad bezpieczeństwa. Podczas spotkania funkcjonariusze opowiedzieli przedszkolakom o swojej codziennej służbie, zaprezentowali wyposażenie policyjne oraz pokazali radiowóz. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały opowieści o pracy… Czytaj dalej Wycieczka przedszkolaków na Komisariat Policji w Stanisławowie

Koncert zespołu Limbos

Koncert zespołu Limbos Dnia 21 maja 2026 roku w naszej szkole odbył się wyjątkowy koncert edukacyjny pt. „Muzyka jest wśród nas” w wykonaniu Grupy Muzycznej LIMBOS. Uczniowie mieli okazję poznać utwory muzyczne z różnych stron świata oraz wysłuchać ciekawostek o muzyce przedstawionych w przystępny i humorystyczny sposób. Podczas koncertu zabrzmiały znane melodie, m.in. „Nad pięknym modrym… Czytaj dalej Koncert zespołu Limbos

ZAPOBIEGAMY UZALEŻNIENIOM -INTERNET

ZAPOBIEGAMY UZALEŻNIENIOM -INTERNET Dnia 6 maja 2026 r. przedszkolaki obejrzały teatrzyk pt. „Księżniczka Anetka i jej przygoda z Internetem” w wykonaniu aktorów Teatru Magik z Białegostoku. Główna bohaterka – księżniczka Anetka przenosi się do współczesnego świata i poznaje tajniki nowoczesnej technologii. Zła czarownica Jolanta pragnie by dziewczynka uzależniła się od gier i Internetu. Podstępne plany… Czytaj dalej ZAPOBIEGAMY UZALEŻNIENIOM -INTERNET

DZIEŃ STRAŻAKA

DZIEŃ STRAŻAKA Motylki oraz Misie odwiedziły strażaków, aby uczcić ich święto i podziękować za codzienną służbę. Spotkanie było okazją do bezpośredniego kontaktu z pracą druhów oraz poznania ich codziennych obowiązków. Podczas wizyty w OSP w Stanisławowie przedszkolaki wręczyły druhom pamiątkowy dyplom oraz własnoręcznie wykonany plakat. Strażacy przygotowali dla nich wspaniały pokaz wozów bojowych oraz sprzętu,… Czytaj dalej DZIEŃ STRAŻAKA

Majowe święta w naszym przedszkolu

Majowe święta w naszym przedszkolu Jak co roku na początku maja, przedszkolaki uczciły ważne święta patriotyczne – Święto Pracy, Dzień Flagi czy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Niezwykle ważne jest, aby od najmłodszych lat budować poczucie dumy, że jesteśmy Polakami i wszystko co polskie jest dla nas ważne i bliskie. Dzieci poznały symbole narodowe, wykonywały… Czytaj dalej Majowe święta w naszym przedszkolu

Dzień Ziemi w Motylkach

Dzień Ziemi w Motylkach Dzień Ziemi w grupie Motylki był pełen małych działań o wielkim znaczeniu! Dzieci rozmawiały o tym, jak dbać o naszą planetę, przypominały zasady segregacji odpadów oraz wykonały piękną pracę plastyczną obiecując, że będą dbać o nasz wspólny dom. To była piękna lekcja troski o środowisko.

MOTYLKI NA WARSZTATACH CZEKOLADOWYCH

MOTYLKI NA WARSZTATACH CZEKOLADOWYCH W piątek 10.04.2026r. odbyły się w naszym przedszkolu- w grupie P5 warsztaty czekoladowe. Dzieci dowiedziały się jak powstaje czekolada, wykonały lizaki czekoladowe, które mogły skonsumować na miejscu, oraz każde dziecko zrobiło swoją własną spersonalizowaną tabliczkę czekolady, którą zabrało do domu. Była to pyyyszna zabawa!

WARSZTATY WIELKANOCNE W ARGO CITY

WARSZTATY WIELKANOCNE W ARGO CITY Dzieci z grupy P5 i P3 udały się do gospodarstwa agroturystycznego Argo City w Głęboczycy. Dzieci uczestniczyły w warsztatach wielkanocnych. Malowały obrazki wielkanocne na szkle. Pięknie wykonane prace zabrały ze sobą do domu. Ponadto spotkały się z Babą Jagą oraz wysłuchały opowieści o pszczołach. Na koniec każdy wykonał sobie swoją… Czytaj dalej WARSZTATY WIELKANOCNE W ARGO CITY

Farmaceuta w przedszkolu

Farmaceuta w przedszkolu Dnia  25 marca w grupie P1 odbyły się zajęcia z farmaceutą, który zaprezentował na czym polega zawód i praca w aptece. Już od samego rana dzieci były bardzo ciekawe, czego ciekawego dowiedzą się tego dnia.Aby wprowadzić w tematykę zajęć przeczytaliśmy książeczkę „Kicia kocia w aptece” co pobudziło wyobraźnię dzieci.Kolejnym etapem było przedstawienie… Czytaj dalej Farmaceuta w przedszkolu

Motylki i Tygryski szukają wiosny!

Motylki i Tygryski szukają wiosny! Motylki i Tygryski miały okazję odwiedzić pobliski sklep ogrodniczy, gdzie pani sprzedawczyni opowiedziała nam o wiosennych kwiatach. Dzieci dowiedziały się, które rośliny są najczęściej kupowane na wiosnę, jak dbać o kwiaty oraz jakie mają one znaczenie w przyrodzie.   W czasie spaceru przedszkolaki podziwiały pąki na gałązkach drzew i kiełkujące… Czytaj dalej Motylki i Tygryski szukają wiosny!