Wycieczka przedszkolaków na Komisariat Policji w Stanisławowie Dzieci z grup „Pszczółki” i „Biedronki” wybrały się na wyjątkową wycieczkę do Komisariatu Policji w Stanisławowie. Celem wizyty było poznanie pracy policjantów oraz utrwalenie zasad bezpieczeństwa. Podczas spotkania funkcjonariusze opowiedzieli przedszkolakom o swojej codziennej służbie, zaprezentowali wyposażenie policyjne oraz pokazali radiowóz. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały opowieści o pracy… Czytaj dalej Wycieczka przedszkolaków na Komisariat Policji w Stanisławowie
Wycieczka przedszkolaków na Komisariat Policji w Stanisławowie