Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W ramach wiosennego spaceru  przedszkolaki odwiedziły pobliski sklep ogrodniczy. Tam dowiedziały się, że można tu kupić między innymi nasiona kwiatów i ziół, sadzonki warzyw, narzędzia ogrodnicze i wszystko to, co jest potrzebne do uprawy ogródka.

Korzystając z okazji kupiliśmy kilka roślin cebulowych, które są ozdobą wiosennego kącika. 

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

W ramach wiosennego spaceru  przedszkolaki odwiedziły pobliski sklep ogrodniczy. Tam dowiedziały się, że można tu kupić między innymi nasiona kwiatów i ziół, sadzonki warzyw, narzędzia ogrodnicze i wszystko to, co jest potrzebne do uprawy ogródka.

Korzystając z okazji kupiliśmy kilka roślin cebulowych, które są ozdobą wiosennego kącika. 

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek