Świetlica szkolna czynna jest w dni nauki szkolnej w godzinach:
kl. 1-3 od 6.30 do 17.00
kl. 4-8 od 7.00 do 15.00

Głównym celem pracy świetlicy jest zapewnienie opieki wychowawczej uczniom, którzy muszą dłużej przebywać w szkole ze względu na: czas pracy ich rodziców (prawnych opiekunów), organizację dowozu ze szkoły i inne okoliczności wymagające zapewnienia uczniowi opieki.
Prowadzimy zajęcia rozwijające umiejętności manualne:
• zabawy konstrukcyjne,
• układanki,
• malowanie farbami,
• rysowanie, kolorowanie,
• wycinanie,
• wydzieranie.

Organizujemy gry i zabawy zespołowe wyrabiające zręczność fizyczną oraz gry i zabawy dydaktyczne rozwijające zdolności intelektualne oraz utrwalające zdobytą wiedzę.

Pomagamy w odrabianiu prac domowych, nadrabianiu zaległości oraz utrwalaniu wiadomości zdobytych w trakcie lekcji.

Ćwiczymy umiejętność samodzielnego czytania i słuchania tekstu czytanego przez nauczyciela, rozbudzamy zainteresowania czytelnicze, wzbogacamy posiadane wiadomości, zaspokajając ciekawość świata.

Organizujemy gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu.

Wdrażamy dzieci do przestrzegania przyjętych zasad i norm zachowania się w świetlicy i na terenie szkoły oraz wyrabiamy umiejętność pozytywnych kontaktów interpersonalnych.

Wychowawcy świetlicy przede wszystkim dbają o bezpieczeństwo powierzonych im dzieci.

Świetlica szkolna czynna jest w dni nauki szkolnej w godzinach:
kl. 1-3 od 6.30 do 17.00
kl. 4-8 od 7.00 do 15.00

Prowadzimy zajęcia rozwijające umiejętności manualne:
• zabawy konstrukcyjne,
• układanki,
• malowanie farbami,
• rysowanie, kolorowanie,
• wycinanie,
• wydzieranie.

Organizujemy gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu.