Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Kadra PEDAGOGICZNA

  • Jan Leś – nauczyciel fizyki, dyrektor Zespołu Szkolnego w Stanisławowie;
  • Marzanna Zagórska – nauczyciel języka polskiego, wicedyrektor Zespołu Szkolnego w Stanisławowie;
  • Beata Antczak-Kołodzik – nauczyciel terapeuta integracji sensorycznej;
  • Jarosław Araszkiewicz – nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy;
  • Urszula Araszkiewicz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, wychowawca klasy;
  • Dariusz Araźny – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy;
  • Agnieszka Badura – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy;
  • Danuta Biernacka – nauczyciel języka rosyjskiego, wychowawca świetlicy, wychowawca klasy;
  • Elżbieta Binkowska – nauczyciel bibliotekarz;
  • Sławomir Borkowski – nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie;
  • Magdalena Całka – logopeda;
  • Agnieszka Ciszkowska – nauczyciel katecheta;
  • Nina CudnaMakos – nauczyciel geografii, biologii, przyrody , wychowania do życia w rodzinie, wychowawca klasy;
  • Elżbieta Czapska – wychowawca grupy przedszkolnej;
  • Bogumiła Dymerska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, przyrody, wychowawca klasy;
  • Barbara Gadomska – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne;
  • Małgorzata Gers – nauczyciel chemii, fizyki, matematyki, wychowawca klasy;
  • Martyna Gnich – wychowawca grupy przedszkolnej;
  • Katarzyna Gochna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy;
  • Klaudia Grajda – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne;
  • Katarzyna Jackiewicz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy;
  • Krystyna Jaworska – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne;
  • ks. Mateusz Kania – nauczyciel katecheta;
  • Magdalena Kąca – wychowawca grupy przedszkolnej;
  • Paulina Kielczyk – wychowawca grupy przedszkolnej;
  • Bożena Kieliszczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy;
  • Ilona Kossakowska – wychowawca świetlicy;
  • Marta Kowalczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy;
  • Patrycja Król-Zagórska – pedagog szkolny, pedagog specjalny;
  • Aneta Lesińska – wychowawca grupy przedszkolnej;
  • Magdalena Łaniewicz  – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy;
  • Ewa Łyszkowska – nauczyciel matematyki, wychowawca klasy;
  • Katarzyna Michalak – wychowawca grupy przedszkolnej;
  • Nataliya Movchan – nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej;
  • Agnieszka Muszelik – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy;
  • Renata Ołdak – nauczyciel katecheta;
  • Mariola Orzechowska – nauczyciel języka polskiego;
  • Anna Orych – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel informatyki, wychowawca klasy;
  • Katarzyna Płudowska – pedagog szkolny, pedagog specjalny;
  • Joanna Rastawicka – nauczyciel historii, muzyki, plastyki, wychowawca świetlicy;
  • Katarzyna Rek – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne;
  • Renata Rybak – wychowawca grupy przedszkolnej;
  • Karolina Samotyjek – wychowawca świetlicy;
  • Jerzy Sasin – nauczyciel informatyki, techniki;
  • Anna Słowik – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne;
  • Rafał Słowik – nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy;
  • Renata Słowik – wychowawca grupy przedszkolnej;
  • Martyna Stępień – wychowawca grupy przedszkolnej,  wychowawca świetlicy;
  • Sylwia Suchocka – logopeda;
  • Izabela Szczepanik – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy;
  • Andrzej Troć – nauczyciel matematyki;
  • Marzena Uściłowska – nauczyciel języka rosyjskiego, wychowania do życia w rodzinie, oligofrenopedagog, wychowawca klasy, nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne;
  • Magdalena Wąsik – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy;
  • Maja Wichrowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;
  • Anna Zabawska –  psycholog;
  • Anita Zasuwik – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne;

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

Kadra PEDAGOGICZNA

  • Jan Leś – nauczyciel fizyki, dyrektor Zespołu Szkolnego w Stanisławowie;
  • Marzanna Zagórska – nauczyciel języka polskiego, wicedyrektor Zespołu Szkolnego w Stanisławowie;
  • Beata Antczak-Kołodzik – nauczyciel terapeuta integracji sensorycznej;
  • Jarosław Araszkiewicz – nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy;
  • Urszula Araszkiewicz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, wychowawca klasy;
  • Dariusz Araźny – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy;
  • Agnieszka Badura – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy;
  • Danuta Biernacka – nauczyciel języka rosyjskiego, wychowawca świetlicy, wychowawca klasy;
  • Elżbieta Binkowska – nauczyciel bibliotekarz;
  • Sławomir Borkowski – nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie;
  • Magdalena Całka – logopeda;
  • Agnieszka Ciszkowska – nauczyciel katecheta;
  • Nina CudnaMakos – nauczyciel geografii, biologii, przyrody , wychowania do życia w rodzinie, wychowawca klasy;
  • Elżbieta Czapska – wychowawca grupy przedszkolnej;
  • Bogumiła Dymerska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, przyrody, wychowawca klasy;
  • Barbara Gadomska – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne;
  • Małgorzata Gers – nauczyciel chemii, fizyki, matematyki, wychowawca klasy;
  • Martyna Gnich – wychowawca grupy przedszkolnej;
  • Katarzyna Gochna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy;
  • Klaudia Grajda – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne;
  • Katarzyna Jackiewicz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy;
  • Krystyna Jaworska – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne;
  • ks. Mateusz Kania – nauczyciel katecheta;
  • Magdalena Kąca – wychowawca grupy przedszkolnej;
  • Paulina Kielczyk – wychowawca grupy przedszkolnej;
  • Bożena Kieliszczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy;
  • Ilona Kossakowska – wychowawca świetlicy;
  • Marta Kowalczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy;
  • Patrycja Król-Zagórska – pedagog szkolny, pedagog specjalny;
  • Aneta Lesińska – wychowawca grupy przedszkolnej;
  • Magdalena Łaniewicz  – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy;
  • Ewa Łyszkowska – nauczyciel matematyki, wychowawca klasy;
  • Katarzyna Michalak – wychowawca grupy przedszkolnej;
  • Nataliya Movchan – nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej;
  • Agnieszka Muszelik – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy;
  • Renata Ołdak – nauczyciel katecheta;
  • Mariola Orzechowska – nauczyciel języka polskiego;
  • Anna Orych – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel informatyki, wychowawca klasy;
  • Katarzyna Płudowska – pedagog szkolny, pedagog specjalny;
  • Joanna Rastawicka – nauczyciel historii, muzyki, plastyki, wychowawca świetlicy;
  • Katarzyna Rek – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne;
  • Renata Rybak – wychowawca grupy przedszkolnej;
  • Karolina Samotyjek – wychowawca świetlicy;
  • Jerzy Sasin – nauczyciel informatyki, techniki;
  • Anna Słowik – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne;
  • Rafał Słowik – nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy;
  • Renata Słowik – wychowawca grupy przedszkolnej;
  • Martyna Stępień – wychowawca grupy przedszkolnej,  wychowawca świetlicy;
  • Sylwia Suchocka – logopeda;
  • Izabela Szczepanik – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy;
  • Andrzej Troć – nauczyciel matematyki;
  • Marzena Uściłowska – nauczyciel języka rosyjskiego, wychowania do życia w rodzinie, oligofrenopedagog, wychowawca klasy, nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne;
  • Magdalena Wąsik – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy;
  • Maja Wichrowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;
  • Anna Zabawska –  psycholog;
  • Anita Zasuwik – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne;

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono