Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Już niedługo Święta Wielkanocne, dlatego też Pszczółki zaprosiły do przedszkola  swoich rodziców, by razem stworzyć piękne ozdoby świąteczne.  Powstały śliczne zajączki i pisanki. Dzieci bardzo zaangażowały się w wykonanie dekoracji, a i rodzice mieli ogromną radość z tworzenia prostych, ale jakże efektownych dekoracji, które z pewnością udekorują ich domy podczas Świąt Wielkanocnych.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

Już niedługo Święta Wielkanocne, dlatego też Pszczółki zaprosiły do przedszkola  swoich rodziców, by razem stworzyć piękne ozdoby świąteczne.  Powstały śliczne zajączki i pisanki. Dzieci bardzo zaangażowały się w wykonanie dekoracji, a i rodzice mieli ogromną radość z tworzenia prostych, ale jakże efektownych dekoracji, które z pewnością udekorują ich domy podczas Świąt Wielkanocnych.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek