Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Brzechwolandia to kraina szczęśliwości!

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. W środę kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia dzieci z grup 0a, 0b, 0c i P5 wybrały się do Miejskiej Szkoły Muzycznej w  Mińsku Mazowieckim na spektakl pt. „Brzechwolandia”.  Dzięki przedstawieniu przedszkolaki przeniosły się w pełen radości kolorowy świat marzeń i muzyki. Miś, Robot, Pajac, Lalka oraz Tygrys w cudowny sposób zapoznali widownię z  twórczością Jana Brzechwy.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

Brzechwolandia to kraina szczęśliwości!

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. W środę kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia dzieci z grup 0a, 0b, 0c i P5 wybrały się do Miejskiej Szkoły Muzycznej w  Mińsku Mazowieckim na spektakl pt. „Brzechwolandia”.  Dzięki przedstawieniu przedszkolaki przeniosły się w pełen radości kolorowy świat marzeń i muzyki. Miś, Robot, Pajac, Lalka oraz Tygrys w cudowny sposób zapoznali widownię z  twórczością Jana Brzechwy.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono