Brzechwolandia to kraina szczęśliwości!

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. W środę kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia dzieci z grup 0a, 0b, 0c i P5 wybrały się do Miejskiej Szkoły Muzycznej w  Mińsku Mazowieckim na spektakl pt. „Brzechwolandia”.  Dzięki przedstawieniu przedszkolaki przeniosły się w pełen radości kolorowy świat marzeń i muzyki. Miś, Robot, Pajac, Lalka oraz Tygrys w cudowny sposób zapoznali widownię z  twórczością Jana Brzechwy.

Rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka

PAŹ

Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbędą się w dniu 17.10.2023 r. 10.05 - uroczysta akademia dla klas 1-3 oraz 4 i 5; 14.00 - uroczysta akademia dla klas 6-8. W tym dniu uczniów obowiązuje strój galowy.

Brzechwolandia to kraina szczęśliwości!

Rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka

PAŹ