Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Dnia 13 lutego 2024 roku grupa 0C miała przyjemność wystąpić na przedstawieniu z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały wierszyki, piosenki i tańce… A nawet pokaz mody! Po przedstawieniu wnuczęta wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie malowane obrazki oraz zaprosiły ich na słodki poczęstunek. Nie zabrakło oczywiście uśmiechów oraz dobrej zabawy.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

Dnia 13 lutego 2024 roku grupa 0C miała przyjemność wystąpić na przedstawieniu z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały wierszyki, piosenki i tańce… A nawet pokaz mody! Po przedstawieniu wnuczęta wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie malowane obrazki oraz zaprosiły ich na słodki poczęstunek. Nie zabrakło oczywiście uśmiechów oraz dobrej zabawy.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek