Jaka szkoła jest w dzień… każdy wie, ale jaka jest szkoła nocą wiedzą tylko Ci, którzy noc z 19 na 20 kwietnia 2024 r. spędzili w jej murach. Zgodnie z planem około godziny 18:30 wszyscy chętni uczniowie pojawili się w szkole z niezbędnym ekwipunkiem. Podczas nocnego pobytu dzieci sprawdzały co takiego dzieje się w szkole, gdy nie ma w niej lekcji. Uczestniczyły w zabawach ruchowych, grały we dwa ognie, robiły prace plastyczne. Po zakończonych zajęciach nadszedł czas na zjedzenie pizzy i na wieczór filmowy. Po seansie wszyscy położyli się spać.

Nocka w szkole była imprezą integracyjną, rekreacyjną oraz edukacyjną. Uczniowie mieli okazję spędzić ze sobą trochę czasu, jeszcze lepiej się poznać oraz pozostawić w pamięci miłe wspomnienia.

Bardzo dziękuję Rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie klasowej imprezy. Wychowawczyni klasy IIc Bogumiła Dymerska