JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM

Dnia 7 czerwca uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Tegoroczne czytanie odbywało się pod hasłem „Starzy nie czytają? W młodych nadzieja!”

Punktualnie o godzinie 10.00 cała społeczność szkolne spotkała się na boisku szkolnym, gdzie uczniowie utworzyli napis z nazwą akcji, a dzieci z oddziałów przedszkolnych usiedli tworząc uśmiechniętą buzię.

Gdy wszyscy byli gotowi nastąpił najważniejszy moment, wszyscy w ciszy

i w przepięknym otoczeniu przyrody mogli oddać się ulubionej lekturze.

Bardzo serdecznie dziękuję wychowawcom z przedszkola oraz wszystkim nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do tego wydarzenia i brali udział we wspólnym czytaniu.

Dziękuję również uczennicom z klasy VIIa –Marii Pszczółkowskiej, Kamili Zdanowicz i Zuzi Brogowskiej za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia, oraz Hubertowi Wichrowskiemu z klasy VIb za wykonanie przepięknych zdjęć, które możecie obejrzeć.

Mam nadzieję, że za rok spotkamy się na kolejnej edycji tej akcji.

JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM

Gdy wszyscy byli gotowi nastąpił najważniejszy moment, wszyscy w ciszy

i w przepięknym otoczeniu przyrody mogli oddać się ulubionej lekturze.

Mam nadzieję, że za rok spotkamy się na kolejnej edycji tej akcji.