Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W dniu 17 kwietnia 2024 roku uczniowie klasy IIa wybrali się na wycieczkę do pobliskiej miejscowości Dobre. Pojechaliśmy autobusem rejsowym, gdzie dzieci miały możliwość samodzielnego zakupu biletu za przejazd. Po przybyciu na miejsce poszliśmy do Muzeum Konstantego Laszczki, gdzie dzieci usłyszały ciekawą opowieść o osobie lokalnego rzeźbiarza Konstantego Laszczki oraz miały możliwość podziwiania jego pięknych prac. Na koniec każde dziecko, w ramach warsztatów, wykonało rzeźbę kota z gliny. Następnie spacerowaliśmy ulicami Dobrego poznając ważne miejsca w tym mieście oraz zwiedziliśmy wnętrze Kościoła Św. Mikołaja. W parku zrobiliśmy sobie chwilkę przerwy na zjedzenie śniadania. Posileni poszliśmy do Szkoły Podstawowej im. Konstantego Laszczki w Dobrem w odwiedziny do klasy IIa 😊 Uczniowie tej klasy wraz z nauczycielami oprowadzili nas po swojej szkole. Spotkanie w szkole zakończyliśmy zabawami ruchowymi na świeżym powietrzu na placu zabaw. Do Stanisławowa wróciliśmy zmęczeni i zadowoleni.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

W dniu 17 kwietnia 2024 roku uczniowie klasy IIa wybrali się na wycieczkę do pobliskiej miejscowości Dobre. Pojechaliśmy autobusem rejsowym, gdzie dzieci miały możliwość samodzielnego zakupu biletu za przejazd. Po przybyciu na miejsce poszliśmy do Muzeum Konstantego Laszczki, gdzie dzieci usłyszały ciekawą opowieść o osobie lokalnego rzeźbiarza Konstantego Laszczki oraz miały możliwość podziwiania jego pięknych prac. Na koniec każde dziecko, w ramach warsztatów, wykonało rzeźbę kota z gliny. Następnie spacerowaliśmy ulicami Dobrego poznając ważne miejsca w tym mieście oraz zwiedziliśmy wnętrze Kościoła Św. Mikołaja. W parku zrobiliśmy sobie chwilkę przerwy na zjedzenie śniadania. Posileni poszliśmy do Szkoły Podstawowej im. Konstantego Laszczki w Dobrem w odwiedziny do klasy IIa 😊 Uczniowie tej klasy wraz z nauczycielami oprowadzili nas po swojej szkole. Spotkanie w szkole zakończyliśmy zabawami ruchowymi na świeżym powietrzu na placu zabaw. Do Stanisławowa wróciliśmy zmęczeni i zadowoleni.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono