Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W poniedziałek 15 kwietnia uczniowie mieli możliwość „polecieć” w kosmos dzięki mobilnemu planetarium jakie zagościło w naszej szkole. To innowacyjne narzędzie edukacyjne, które w fascynujący sposób wprowadza uczniów w świat astronomii i kosmosu. Dzieci poznały podstawy astronomii, układ słoneczny, ruch planet, galaktyki oraz wiele innych ciekawych zagadnień. Niektórzy uczniowie wykazali się ogromną wiedzą na temat wszechświata.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAR

22

Dzień na zielono

W poniedziałek 15 kwietnia uczniowie mieli możliwość „polecieć” w kosmos dzięki mobilnemu planetarium jakie zagościło w naszej szkole. To innowacyjne narzędzie edukacyjne, które w fascynujący sposób wprowadza uczniów w świat astronomii i kosmosu. Dzieci poznały podstawy astronomii, układ słoneczny, ruch planet, galaktyki oraz wiele innych ciekawych zagadnień. Niektórzy uczniowie wykazali się ogromną wiedzą na temat wszechświata.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAR

22

Dzień na zielono