Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia, świat z dnia na dzień robi się kolorowy.

21 marca to jedna z wyjątkowych dat w kalendarzu roku szkolnego. Uczniowie naszej szkoły cały tydzień przygotowywali się do powitania wiosny. Zaczęliśmy dniem bez plecaka. W poniedziałek książki przynosiliśmy w czymkolwiek, byle nie w plecaku. Było mnóstwo kreatywnych pomysłów, jak np.: opona samochodowa, bęben, mikrofalówki, kilka wiader i wiele, wiele innych. We wtorek zorganizowaliśmy dzień szalonej fryzury. I tym razem zabawy, pomysłów i śmiechu było co nie miara. Środa była dniem na opak. Uczniowie zakładali ubrania na lewą stronę. W czwartek nadszedł ten wyczekiwany dzień. Pierwszy Dzień Wiosny. Wszyscy uczniowie przyszli do szkoły bez książek. Zorganizowaliśmy wybory mis najlepiej przebranej wiosny. Konkurs szkolny „mam talent”. Wszystkie klasy tworzyły swoje plakaty o tematyce wiosennej. Każda klasa przygotowała piosenkę w języku obcym, a na zakończenie dnia wspólnie śpiewaliśmy karaoke. Młodsze klasy przygotowały zdrowe, kolorowe jedzenie. Świetnie się przy tym bawiliśmy i przywitaliśmy wiosnę. 21.03 to też Światowy Dzień Zespołu Downa, w związku z tym uczniowie założyli kolorowe skarpetki. Na zakończenie tygodnia w piątek ubraliśmy się na zielono. Jest to kolor, który zdecydowanie wszystkim kojarzy się z wiosną. 

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia, świat z dnia na dzień robi się kolorowy.

21 marca to jedna z wyjątkowych dat w kalendarzu roku szkolnego. Uczniowie naszej szkoły cały tydzień przygotowywali się do powitania wiosny. Zaczęliśmy dniem bez plecaka. W poniedziałek książki przynosiliśmy w czymkolwiek, byle nie w plecaku. Było mnóstwo kreatywnych pomysłów, jak np.: opona samochodowa, bęben, mikrofalówki, kilka wiader i wiele, wiele innych. We wtorek zorganizowaliśmy dzień szalonej fryzury. I tym razem zabawy, pomysłów i śmiechu było co nie miara. Środa była dniem na opak. Uczniowie zakładali ubrania na lewą stronę. W czwartek nadszedł ten wyczekiwany dzień. Pierwszy Dzień Wiosny. Wszyscy uczniowie przyszli do szkoły bez książek. Zorganizowaliśmy wybory mis najlepiej przebranej wiosny. Konkurs szkolny „mam talent”. Wszystkie klasy tworzyły swoje plakaty o tematyce wiosennej. Każda klasa przygotowała piosenkę w języku obcym, a na zakończenie dnia wspólnie śpiewaliśmy karaoke. Młodsze klasy przygotowały zdrowe, kolorowe jedzenie. Świetnie się przy tym bawiliśmy i przywitaliśmy wiosnę. 21.03 to też Światowy Dzień Zespołu Downa, w związku z tym uczniowie założyli kolorowe skarpetki. Na zakończenie tygodnia w piątek ubraliśmy się na zielono. Jest to kolor, który zdecydowanie wszystkim kojarzy się z wiosną. 

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek