Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia, świat z dnia na dzień robi się kolorowy.

21 marca to jedna z wyjątkowych dat w kalendarzu roku szkolnego. Uczniowie naszej szkoły cały tydzień przygotowywali się do powitania wiosny. Zaczęliśmy dniem bez plecaka. W poniedziałek książki przynosiliśmy w czymkolwiek, byle nie w plecaku. Było mnóstwo kreatywnych pomysłów, jak np.: opona samochodowa, bęben, mikrofalówki, kilka wiader i wiele, wiele innych. We wtorek zorganizowaliśmy dzień szalonej fryzury. I tym razem zabawy, pomysłów i śmiechu było co nie miara. Środa była dniem na opak. Uczniowie zakładali ubrania na lewą stronę. W czwartek nadszedł ten wyczekiwany dzień. Pierwszy Dzień Wiosny. Wszyscy uczniowie przyszli do szkoły bez książek. Zorganizowaliśmy wybory mis najlepiej przebranej wiosny. Konkurs szkolny „mam talent”. Wszystkie klasy tworzyły swoje plakaty o tematyce wiosennej. Każda klasa przygotowała piosenkę w języku obcym, a na zakończenie dnia wspólnie śpiewaliśmy karaoke. Młodsze klasy przygotowały zdrowe, kolorowe jedzenie. Świetnie się przy tym bawiliśmy i przywitaliśmy wiosnę. 21.03 to też Światowy Dzień Zespołu Downa, w związku z tym uczniowie założyli kolorowe skarpetki. Na zakończenie tygodnia w piątek ubraliśmy się na zielono. Jest to kolor, który zdecydowanie wszystkim kojarzy się z wiosną. 

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAJ

9

Święto patrona szkoły

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia, świat z dnia na dzień robi się kolorowy.

21 marca to jedna z wyjątkowych dat w kalendarzu roku szkolnego. Uczniowie naszej szkoły cały tydzień przygotowywali się do powitania wiosny. Zaczęliśmy dniem bez plecaka. W poniedziałek książki przynosiliśmy w czymkolwiek, byle nie w plecaku. Było mnóstwo kreatywnych pomysłów, jak np.: opona samochodowa, bęben, mikrofalówki, kilka wiader i wiele, wiele innych. We wtorek zorganizowaliśmy dzień szalonej fryzury. I tym razem zabawy, pomysłów i śmiechu było co nie miara. Środa była dniem na opak. Uczniowie zakładali ubrania na lewą stronę. W czwartek nadszedł ten wyczekiwany dzień. Pierwszy Dzień Wiosny. Wszyscy uczniowie przyszli do szkoły bez książek. Zorganizowaliśmy wybory mis najlepiej przebranej wiosny. Konkurs szkolny „mam talent”. Wszystkie klasy tworzyły swoje plakaty o tematyce wiosennej. Każda klasa przygotowała piosenkę w języku obcym, a na zakończenie dnia wspólnie śpiewaliśmy karaoke. Młodsze klasy przygotowały zdrowe, kolorowe jedzenie. Świetnie się przy tym bawiliśmy i przywitaliśmy wiosnę. 21.03 to też Światowy Dzień Zespołu Downa, w związku z tym uczniowie założyli kolorowe skarpetki. Na zakończenie tygodnia w piątek ubraliśmy się na zielono. Jest to kolor, który zdecydowanie wszystkim kojarzy się z wiosną. 

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAJ

9

Święto patrona szkoły