Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Już po raz trzeci w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny – ULEPIMY DZIŚ BAŁWANA… Pomysł konkursu narodził się podczas nauki zdalnej. Śnieg, którym powinniśmy się cieszyć każdej zimy, nie jest już tak oczywisty. Dlatego jego pojawienie się to idealny moment, aby ulepić bałwana  – śnieżnego przyjaciela dużego, małego – bez różnicy.

Na konkurs wpłynęło 24 zdjęcia bałwanów. Jury w składzie: p. Marzanna Zagórska, p. Joanna Rastawicka, p. Małgorzata Gers i p. Nina Cudna – Makos wybrało 10 najciekawszych zdjęć. Przy wyborze pod uwagę brane były kryteria wymienione w regulaminie konkursu: pomysłowość, staranność oraz ogólne wrażenie artystyczne. Uwierzcie, że wybór nie był prosty…

Nagrodzone zdjęcia:

– Kajetan Świderski 6a, Fabian Świderski 1a

– Antonina Rasztawicka 1a

– Maria Czapska 4b

– Zuzanna Majszyk 2a, Oliwia Majszyk 1c

– Artur Motyka 5b, Wiktoria Motyka 3a, Leon Motyka 0b

– Zuzanna Bijoch – Ryniewicz 5c z siostrami

– Maja Kowalska 7b, Bartosz Kowalski  5c

– Jakub Grabski 5c, Filip Grabski 5c

– Julia Wichrowska 0b, Wojciech Wichrowski 4b, Hubert Wichrowski 7b

– Wiktoria Izdebska 1c.

Dziękujemy wszystkim  uczniom oraz ich rodzicom za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że lepienie bałwana i wspólna zabawa na śniegu sprawiły Wam dużo radości. Efekty tej zabawy mogliśmy podziwiać na przesłanych zdjęciach.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

Już po raz trzeci w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny – ULEPIMY DZIŚ BAŁWANA… Pomysł konkursu narodził się podczas nauki zdalnej. Śnieg, którym powinniśmy się cieszyć każdej zimy, nie jest już tak oczywisty. Dlatego jego pojawienie się to idealny moment, aby ulepić bałwana  – śnieżnego przyjaciela dużego, małego – bez różnicy.

Na konkurs wpłynęło 24 zdjęcia bałwanów. Jury w składzie: p. Marzanna Zagórska, p. Joanna Rastawicka, p. Małgorzata Gers i p. Nina Cudna – Makos wybrało 10 najciekawszych zdjęć. Przy wyborze pod uwagę brane były kryteria wymienione w regulaminie konkursu: pomysłowość, staranność oraz ogólne wrażenie artystyczne. Uwierzcie, że wybór nie był prosty…

Nagrodzone zdjęcia:

– Kajetan Świderski 6a, Fabian Świderski 1a

– Antonina Rasztawicka 1a

– Maria Czapska 4b

– Zuzanna Majszyk 2a, Oliwia Majszyk 1c

– Artur Motyka 5b, Wiktoria Motyka 3a, Leon Motyka 0b

– Zuzanna Bijoch – Ryniewicz 5c z siostrami

– Maja Kowalska 7b, Bartosz Kowalski  5c

– Jakub Grabski 5c, Filip Grabski 5c

– Julia Wichrowska 0b, Wojciech Wichrowski 4b, Hubert Wichrowski 7b

– Wiktoria Izdebska 1c.

Dziękujemy wszystkim  uczniom oraz ich rodzicom za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że lepienie bałwana i wspólna zabawa na śniegu sprawiły Wam dużo radości. Efekty tej zabawy mogliśmy podziwiać na przesłanych zdjęciach.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami