Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

7 marca w Komendzie PSP w Mińsku Mazowieckim odbyły się eliminacje powiatowe 46. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Naszą szkołę reprezentowali: Karol Kominek z kl. IV B oraz Łukasz Narojczyk z kl. VI A pod opieką pani Anny Słowik.  Poziom konkursu był bardzo wysoki! W kategorii uczniów klas V-VIII  znaleźliśmy się na podium – Łukasz Narojczyk zajął III miejsce! Serdecznie gratulujemy! 

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

7 marca w Komendzie PSP w Mińsku Mazowieckim odbyły się eliminacje powiatowe 46. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Naszą szkołę reprezentowali: Karol Kominek z kl. IV B oraz Łukasz Narojczyk z kl. VI A pod opieką pani Anny Słowik.  Poziom konkursu był bardzo wysoki! W kategorii uczniów klas V-VIII  znaleźliśmy się na podium – Łukasz Narojczyk zajął III miejsce! Serdecznie gratulujemy! 

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek