Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

7 marca w Komendzie PSP w Mińsku Mazowieckim odbyły się eliminacje powiatowe 46. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Naszą szkołę reprezentowali: Karol Kominek z kl. IV B oraz Łukasz Narojczyk z kl. VI A pod opieką pani Anny Słowik.  Poziom konkursu był bardzo wysoki! W kategorii uczniów klas V-VIII  znaleźliśmy się na podium – Łukasz Narojczyk zajął III miejsce! Serdecznie gratulujemy! 

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

7 marca w Komendzie PSP w Mińsku Mazowieckim odbyły się eliminacje powiatowe 46. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Naszą szkołę reprezentowali: Karol Kominek z kl. IV B oraz Łukasz Narojczyk z kl. VI A pod opieką pani Anny Słowik.  Poziom konkursu był bardzo wysoki! W kategorii uczniów klas V-VIII  znaleźliśmy się na podium – Łukasz Narojczyk zajął III miejsce! Serdecznie gratulujemy! 

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami