Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W dniu 4 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne 47 Konkursy Recytatorskiego Warszawska Syrenka. W eliminacjach wzięło udział ponad 20 uczniów, którzy rywalizowali ze sobą w następujących kategoriach: klasy I-III, klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII.

W kategorii klasy I- III konkurs wygrały:

Karolina Kamińska,

Maria Muszelik,

 Natalia Parol, wszystkie uczennice reprezentowały klasę IIIa

W kategorii klas IV I-VI zwyciężyły:

Magda Pszczółkowska z klasy IVa

Olga Król z klasy Vc

Amelia Kominek z klasy Vc

W kategorii klas VII-VIII laureatami zostały:

Lena Szulawska z klasy VIIa

Maria Pszczółkowska z klasy VIIIa

Iza Sasin z klasy VIIIa

 

 

Wyżej wymienione uczennice reprezentowały naszą placówkę w eliminacjach gminnych, które odbyły się 5 marca w Gminne Bibliotece Publicznej w Stanisławowie. W tym etapie uczennice rywalizowały z uczniami ze szkoły w Pustelniku i Ładzyniu.

Do eliminacji powiatowych z naszej szkoły zakwalifikowały się następujące uczennice:

Maria Muszelik, Olga Król, Lena Szulawska oraz Iza Sasin i to one będą reprezentowały  naszą placówkę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 20 marca w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim.

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a laureatom życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

W dniu 4 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne 47 Konkursy Recytatorskiego Warszawska Syrenka. W eliminacjach wzięło udział ponad 20 uczniów, którzy rywalizowali ze sobą w następujących kategoriach: klasy I-III, klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII.

W kategorii klasy I- III konkurs wygrały:

Karolina Kamińska,

Maria Muszelik,

 Natalia Parol, wszystkie uczennice reprezentowały klasę IIIa

W kategorii klas IV I-VI zwyciężyły:

Magda Pszczółkowska z klasy IVa

Olga Król z klasy Vc

Amelia Kominek z klasy Vc

W kategorii klas VII-VIII laureatami zostały:

Lena Szulawska z klasy VIIa

Maria Pszczółkowska z klasy VIIIa

Iza Sasin z klasy VIIIa

 

 

Wyżej wymienione uczennice reprezentowały naszą placówkę w eliminacjach gminnych, które odbyły się 5 marca w Gminne Bibliotece Publicznej w Stanisławowie. W tym etapie uczennice rywalizowały z uczniami ze szkoły w Pustelniku i Ładzyniu.

Do eliminacji powiatowych z naszej szkoły zakwalifikowały się następujące uczennice:

Maria Muszelik, Olga Król, Lena Szulawska oraz Iza Sasin i to one będą reprezentowały  naszą placówkę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 20 marca w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim.

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a laureatom życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek