Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W dniu 4 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne 47 Konkursy Recytatorskiego Warszawska Syrenka. W eliminacjach wzięło udział ponad 20 uczniów, którzy rywalizowali ze sobą w następujących kategoriach: klasy I-III, klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII.

W kategorii klasy I- III konkurs wygrały:

Karolina Kamińska,

Maria Muszelik,

 Natalia Parol, wszystkie uczennice reprezentowały klasę IIIa

W kategorii klas IV I-VI zwyciężyły:

Magda Pszczółkowska z klasy IVa

Olga Król z klasy Vc

Amelia Kominek z klasy Vc

W kategorii klas VII-VIII laureatami zostały:

Lena Szulawska z klasy VIIa

Maria Pszczółkowska z klasy VIIIa

Iza Sasin z klasy VIIIa

 

 

Wyżej wymienione uczennice reprezentowały naszą placówkę w eliminacjach gminnych, które odbyły się 5 marca w Gminne Bibliotece Publicznej w Stanisławowie. W tym etapie uczennice rywalizowały z uczniami ze szkoły w Pustelniku i Ładzyniu.

Do eliminacji powiatowych z naszej szkoły zakwalifikowały się następujące uczennice:

Maria Muszelik, Olga Król, Lena Szulawska oraz Iza Sasin i to one będą reprezentowały  naszą placówkę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 20 marca w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim.

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a laureatom życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

W dniu 4 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne 47 Konkursy Recytatorskiego Warszawska Syrenka. W eliminacjach wzięło udział ponad 20 uczniów, którzy rywalizowali ze sobą w następujących kategoriach: klasy I-III, klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII.

W kategorii klasy I- III konkurs wygrały:

Karolina Kamińska,

Maria Muszelik,

 Natalia Parol, wszystkie uczennice reprezentowały klasę IIIa

W kategorii klas IV I-VI zwyciężyły:

Magda Pszczółkowska z klasy IVa

Olga Król z klasy Vc

Amelia Kominek z klasy Vc

W kategorii klas VII-VIII laureatami zostały:

Lena Szulawska z klasy VIIa

Maria Pszczółkowska z klasy VIIIa

Iza Sasin z klasy VIIIa

 

 

Wyżej wymienione uczennice reprezentowały naszą placówkę w eliminacjach gminnych, które odbyły się 5 marca w Gminne Bibliotece Publicznej w Stanisławowie. W tym etapie uczennice rywalizowały z uczniami ze szkoły w Pustelniku i Ładzyniu.

Do eliminacji powiatowych z naszej szkoły zakwalifikowały się następujące uczennice:

Maria Muszelik, Olga Król, Lena Szulawska oraz Iza Sasin i to one będą reprezentowały  naszą placówkę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 20 marca w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim.

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a laureatom życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami