Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W środę 21 lutego klasy szóste pojechały na wycieczkę integracyjną do Warszawy. Pierwszym punktem  programu był park trampolin Stacja Grawitacja. Uczniowie przez dwie godziny aktywnie spędzili czas korzystając ze strefy trampolin, ścieżek gimnastycznych, trampolin zeskokowych oraz  niesamowitej wieży do skoków. Dużą popularnością cieszył się Tor Przeszkód Ninja oraz boisko do kosza z trampolinami. Kilka osób odważyło się również przejść ścieżkę w parku linowym. Oczywiście wszystko odbywało się pod czujnym okiem  trenerów.

Po wysiłku fizycznym przeszliśmy do galerii handlowej Blue City, gdzie uczniowie zjedli obiad. Każdy mógł wybrać sobie to na co miał ochotę.

Ostatnim punktem programu była projekcja filmu pod tytułem „Cudowny chłopak 2. Biały ptak”.  Film okazał się prawdziwym  „wyciskaczem łez”, zwłaszcza dla damskiej części widowni.

Wyjazd był świetną  okazją do  wspólnego spędzenia czasu, lepszego poznania się i zaplanowania kolejnej wycieczki…

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

W środę 21 lutego klasy szóste pojechały na wycieczkę integracyjną do Warszawy. Pierwszym punktem  programu był park trampolin Stacja Grawitacja. Uczniowie przez dwie godziny aktywnie spędzili czas korzystając ze strefy trampolin, ścieżek gimnastycznych, trampolin zeskokowych oraz  niesamowitej wieży do skoków. Dużą popularnością cieszył się Tor Przeszkód Ninja oraz boisko do kosza z trampolinami. Kilka osób odważyło się również przejść ścieżkę w parku linowym. Oczywiście wszystko odbywało się pod czujnym okiem  trenerów.

Po wysiłku fizycznym przeszliśmy do galerii handlowej Blue City, gdzie uczniowie zjedli obiad. Każdy mógł wybrać sobie to na co miał ochotę.

Ostatnim punktem programu była projekcja filmu pod tytułem „Cudowny chłopak 2. Biały ptak”.  Film okazał się prawdziwym  „wyciskaczem łez”, zwłaszcza dla damskiej części widowni.

Wyjazd był świetną  okazją do  wspólnego spędzenia czasu, lepszego poznania się i zaplanowania kolejnej wycieczki…

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek