Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W klasie piątej na lekcjach biologii uczniowie poznają budowę i funkcje poszczególnych komórek. Są to komórki: roślinne, zwierzęce, grzybowe i bakteryjne. Takie lekcje można pewnie przeprowadzić na mnóstwo sposobów, dlatego uczniowie z klasy 5b i 5c postanowili samodzielnie wykonać swoje modele komórek. Pomysłów było mnóstwo, co możecie zaobserwować na zdjęciach. Kilka osób wykonało modele komórek, które stały się  zdrową przekąską. Organelle komórkowe były cząstkami owoców, które umieszczone zostały w galaretkowym cytozolu. Jeżeli, któreś z użytych sformułowań nie jest dla Was zrozumiałe, to proszę pytać uczniów z klas 5. Oni na temat komórek wiedzą już wszystko.

A tak na marginesie,  to wszyscy starsi uczniowie powinni wiedzieć o czym mowa… 😊

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

W klasie piątej na lekcjach biologii uczniowie poznają budowę i funkcje poszczególnych komórek. Są to komórki: roślinne, zwierzęce, grzybowe i bakteryjne. Takie lekcje można pewnie przeprowadzić na mnóstwo sposobów, dlatego uczniowie z klasy 5b i 5c postanowili samodzielnie wykonać swoje modele komórek. Pomysłów było mnóstwo, co możecie zaobserwować na zdjęciach. Kilka osób wykonało modele komórek, które stały się  zdrową przekąską. Organelle komórkowe były cząstkami owoców, które umieszczone zostały w galaretkowym cytozolu. Jeżeli, któreś z użytych sformułowań nie jest dla Was zrozumiałe, to proszę pytać uczniów z klas 5. Oni na temat komórek wiedzą już wszystko.

A tak na marginesie,  to wszyscy starsi uczniowie powinni wiedzieć o czym mowa… 😊

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami