Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

22 lutego uczniowie klas ósmych i siódmych, pod opieką pani Renaty Ołdak i pani Magdaleny Wąsik, uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Oprócz zwiedzania wystawy muzealnej, która odświeżyła wiedzę historyczną, uczniowie uczestniczyli w warsztatach poświęconych dobrej komunikacji i porozumiewaniu się pomimo różnic.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

22 lutego uczniowie klas ósmych i siódmych, pod opieką pani Renaty Ołdak i pani Magdaleny Wąsik, uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Oprócz zwiedzania wystawy muzealnej, która odświeżyła wiedzę historyczną, uczniowie uczestniczyli w warsztatach poświęconych dobrej komunikacji i porozumiewaniu się pomimo różnic.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami