Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

22 lutego uczniowie klas ósmych i siódmych, pod opieką pani Renaty Ołdak i pani Magdaleny Wąsik, uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Oprócz zwiedzania wystawy muzealnej, która odświeżyła wiedzę historyczną, uczniowie uczestniczyli w warsztatach poświęconych dobrej komunikacji i porozumiewaniu się pomimo różnic.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

22 lutego uczniowie klas ósmych i siódmych, pod opieką pani Renaty Ołdak i pani Magdaleny Wąsik, uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Oprócz zwiedzania wystawy muzealnej, która odświeżyła wiedzę historyczną, uczniowie uczestniczyli w warsztatach poświęconych dobrej komunikacji i porozumiewaniu się pomimo różnic.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek