Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

14 luty to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii, jaki i przyjaźni. Teorii na temat pochodzenia walentynek jest bardzo wiele. Do Polski walentynki dotarły w latach 90 ubiegłego wieku. Patronem zakochanych jest święty Walenty, który udzielał potajemnie ślubów zakochanym. Stałym niemalże elementem święta zakochanych jest wzajemne wręczanie sobie walentynek, ozdobnych karteczek (najczęściej jest to czerwone serce opatrzone wierszykiem).
Uczniowie naszej szkoły także pamiętali o dniu zakochanych. Z tej okazji, jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Kupidyn z pomocnikami zbierał kartki do skrzynki ozdobionej serduszkami. Poczta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. 14 lutego korespondencja została doręczona do adresatów. Uczniowie i pracownicy szkoły dostali lizaki w kształcie serca.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

14 luty to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii, jaki i przyjaźni. Teorii na temat pochodzenia walentynek jest bardzo wiele. Do Polski walentynki dotarły w latach 90 ubiegłego wieku. Patronem zakochanych jest święty Walenty, który udzielał potajemnie ślubów zakochanym. Stałym niemalże elementem święta zakochanych jest wzajemne wręczanie sobie walentynek, ozdobnych karteczek (najczęściej jest to czerwone serce opatrzone wierszykiem).
Uczniowie naszej szkoły także pamiętali o dniu zakochanych. Z tej okazji, jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Kupidyn z pomocnikami zbierał kartki do skrzynki ozdobionej serduszkami. Poczta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. 14 lutego korespondencja została doręczona do adresatów. Uczniowie i pracownicy szkoły dostali lizaki w kształcie serca.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek