Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Uczennice i uczniowie klas ósmych i siódmych 14 lutego 2024 r. uczestniczyli w wyjeździe do Mińska Mazowieckiego na spektakl „Kamienie na szaniec”. Kielecki Teatr Lektur zaprezentował godzinną opowieść o trzech głównych bohaterach utworu A. Kamińskiego. Wyeksponowane zostały wartości, które młodzi ludzie cenili, szanowali  i wcielali w życie: Ojczyzna, przyjaźń, nauka… Przywołane kadry z filmu „Akcja pod Arsenałem” podkreślały dramatyzm sytuacji czasów okupacji.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

Uczennice i uczniowie klas ósmych i siódmych 14 lutego 2024 r. uczestniczyli w wyjeździe do Mińska Mazowieckiego na spektakl „Kamienie na szaniec”. Kielecki Teatr Lektur zaprezentował godzinną opowieść o trzech głównych bohaterach utworu A. Kamińskiego. Wyeksponowane zostały wartości, które młodzi ludzie cenili, szanowali  i wcielali w życie: Ojczyzna, przyjaźń, nauka… Przywołane kadry z filmu „Akcja pod Arsenałem” podkreślały dramatyzm sytuacji czasów okupacji.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek