Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

6 lutego klasy czwarte wyjechały na integracyjną wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu była nietypowa lekcja wychowania fizycznego w parku trampolin Stacja Grawitacja. Dzieci przez dwie godziny ćwiczyły i skakały pod okiem doświadczonych instruktorów. Po intensywnym wysiłku fizycznym poszły na zasłużony posiłek. Każdy mógł wybrać potrawę, na którą miał ochotę. Po zaspokojeniu głodu uczestnicy wycieczki udali się po coś „dla ducha”, czyli na projekcję filmu pt. „Akademia pana Kleksa”. Wyjazd był świetną okazją do międzyklasowej integracji, zacieśniania więzów i lepszego poznania się. Uczniowie miło i przyjemnie spędzili ten czas.

LUT

5

Tłusty czwartek

LUT

1

Zebrania z rodzicami

Zebrania klasowe z rodzicami godz. 17.00

GRU.

6

Mikołajki

Z okazji Mikołajek Rada Rodziców organizuje loterię fantową. Każdy los wygrywa. Cena jednego losu 5 zł.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

6 lutego klasy czwarte wyjechały na integracyjną wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu była nietypowa lekcja wychowania fizycznego w parku trampolin Stacja Grawitacja. Dzieci przez dwie godziny ćwiczyły i skakały pod okiem doświadczonych instruktorów. Po intensywnym wysiłku fizycznym poszły na zasłużony posiłek. Każdy mógł wybrać potrawę, na którą miał ochotę. Po zaspokojeniu głodu uczestnicy wycieczki udali się po coś „dla ducha”, czyli na projekcję filmu pt. „Akademia pana Kleksa”. Wyjazd był świetną okazją do międzyklasowej integracji, zacieśniania więzów i lepszego poznania się. Uczniowie miło i przyjemnie spędzili ten czas.

LUT

5

Tłusty czwartek

LUT

1

Zebrania z rodzicami

Zebrania klasowe z rodzicami godz. 17.00

GRU.

6

Mikołajki

Z okazji Mikołajek Rada Rodziców organizuje loterię fantową. Każdy los wygrywa. Cena jednego losu 5 zł.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości