6 lutego klasy czwarte wyjechały na integracyjną wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu była nietypowa lekcja wychowania fizycznego w parku trampolin Stacja Grawitacja. Dzieci przez dwie godziny ćwiczyły i skakały pod okiem doświadczonych instruktorów. Po intensywnym wysiłku fizycznym poszły na zasłużony posiłek. Każdy mógł wybrać potrawę, na którą miał ochotę. Po zaspokojeniu głodu uczestnicy wycieczki udali się po coś „dla ducha”, czyli na projekcję filmu pt. „Akademia pana Kleksa”. Wyjazd był świetną okazją do międzyklasowej integracji, zacieśniania więzów i lepszego poznania się. Uczniowie miło i przyjemnie spędzili ten czas.