Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Korzystając z zimowej aury uczniowie klas 5-8 wybrali się na lodowisko do MOSiR w Mińsku Mazowieckim. Całe lodowisko było do naszej dyspozycji. Niektórzy wjeżdżali na taflę odważnie, inni bardziej ostrożnie trzymając się bandy. Każdy jeździł jak umiał. Przekrój umiejętności był duży – od chodzenia na łyżwach po akrobatyczne piruety. Wszystkim towarzyszył przy tym uśmiech, dobry humor i poczucie świetnej zabawy.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

Korzystając z zimowej aury uczniowie klas 5-8 wybrali się na lodowisko do MOSiR w Mińsku Mazowieckim. Całe lodowisko było do naszej dyspozycji. Niektórzy wjeżdżali na taflę odważnie, inni bardziej ostrożnie trzymając się bandy. Każdy jeździł jak umiał. Przekrój umiejętności był duży – od chodzenia na łyżwach po akrobatyczne piruety. Wszystkim towarzyszył przy tym uśmiech, dobry humor i poczucie świetnej zabawy.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami