Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Po powrocie z ferii zgodnie z karnawałową tradycją dla dzieci z klas młodszych odbył się bal. Sala przystrojona kolorowymi girlandami i lampionami zapraszała wszystkich do wspólnej zabawy. O godzinie 9 na sali pojawili się uczestnicy balu w ciekawych, kolorowych strojach i z wielką ekscytacją rozpoczęli wspólna zabawę. Muzyka porywała do tańca, a liczne konkursy organizowane przez profesjonalnych animatorów uatrakcyjniały zabawę. Dzieci mogły zaprezentować swoje piękne stroje karnawałowe, a spośród grona bawiących się uczniów wybrany został król i królowa balu. Każdy uczestnik balu mógł sobie zrobić brokatowy tatuaż, a w wolnej chwili zjeść watę cukrową. Po zadowolonych minach uczestników balu można było wnioskować, że zabawa się udała i na długo pozostanie w ich pamięci.

LUT

5

Tłusty czwartek

LUT

1

Zebrania z rodzicami

Zebrania klasowe z rodzicami godz. 17.00

GRU.

6

Mikołajki

Z okazji Mikołajek Rada Rodziców organizuje loterię fantową. Każdy los wygrywa. Cena jednego losu 5 zł.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

Po powrocie z ferii zgodnie z karnawałową tradycją dla dzieci z klas młodszych odbył się bal. Sala przystrojona kolorowymi girlandami i lampionami zapraszała wszystkich do wspólnej zabawy. O godzinie 9 na sali pojawili się uczestnicy balu w ciekawych, kolorowych strojach i z wielką ekscytacją rozpoczęli wspólna zabawę. Muzyka porywała do tańca, a liczne konkursy organizowane przez profesjonalnych animatorów uatrakcyjniały zabawę. Dzieci mogły zaprezentować swoje piękne stroje karnawałowe, a spośród grona bawiących się uczniów wybrany został król i królowa balu. Każdy uczestnik balu mógł sobie zrobić brokatowy tatuaż, a w wolnej chwili zjeść watę cukrową. Po zadowolonych minach uczestników balu można było wnioskować, że zabawa się udała i na długo pozostanie w ich pamięci.

LUT

5

Tłusty czwartek

LUT

1

Zebrania z rodzicami

Zebrania klasowe z rodzicami godz. 17.00

GRU.

6

Mikołajki

Z okazji Mikołajek Rada Rodziców organizuje loterię fantową. Każdy los wygrywa. Cena jednego losu 5 zł.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości