Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Po powrocie z ferii zgodnie z karnawałową tradycją dla dzieci z klas młodszych odbył się bal. Sala przystrojona kolorowymi girlandami i lampionami zapraszała wszystkich do wspólnej zabawy. O godzinie 9 na sali pojawili się uczestnicy balu w ciekawych, kolorowych strojach i z wielką ekscytacją rozpoczęli wspólna zabawę. Muzyka porywała do tańca, a liczne konkursy organizowane przez profesjonalnych animatorów uatrakcyjniały zabawę. Dzieci mogły zaprezentować swoje piękne stroje karnawałowe, a spośród grona bawiących się uczniów wybrany został król i królowa balu. Każdy uczestnik balu mógł sobie zrobić brokatowy tatuaż, a w wolnej chwili zjeść watę cukrową. Po zadowolonych minach uczestników balu można było wnioskować, że zabawa się udała i na długo pozostanie w ich pamięci.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAR

22

Dzień na zielono

Po powrocie z ferii zgodnie z karnawałową tradycją dla dzieci z klas młodszych odbył się bal. Sala przystrojona kolorowymi girlandami i lampionami zapraszała wszystkich do wspólnej zabawy. O godzinie 9 na sali pojawili się uczestnicy balu w ciekawych, kolorowych strojach i z wielką ekscytacją rozpoczęli wspólna zabawę. Muzyka porywała do tańca, a liczne konkursy organizowane przez profesjonalnych animatorów uatrakcyjniały zabawę. Dzieci mogły zaprezentować swoje piękne stroje karnawałowe, a spośród grona bawiących się uczniów wybrany został król i królowa balu. Każdy uczestnik balu mógł sobie zrobić brokatowy tatuaż, a w wolnej chwili zjeść watę cukrową. Po zadowolonych minach uczestników balu można było wnioskować, że zabawa się udała i na długo pozostanie w ich pamięci.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAR

22

Dzień na zielono