Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

27 stycznia 2024 r. ZOG ZOSP RP w Stanisławowie przeprowadził eliminacje gminne Halowych Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych dla MDP z terenu Gminy Stanisławów.

Eliminacje te odbyły się pod patronatem Wójta Gminy Stanisławów Pani Kingi Anny Sosińskiej w hali sportowej naszej szkoły. Do zmagań przystąpiło 5 jednostek MDP, w których licznie udział brali nasi uczniowie.

Bardzo cieszy nas fakt, że w tegorocznych eliminacjach dziewczęca część MDP Stanisławów składająca się w całości z reprezentantek naszej szkoły zajęła I miejsce i będzie reprezentować Gminę Stanisławów w powiecie mińskim w kategorii dziewcząt wraz chłopcami MDP Czarna . Gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom! Życzymy powodzenia w kolejnym etapie zmagań. 

LUT

5

Tłusty czwartek

LUT

1

Zebrania z rodzicami

Zebrania klasowe z rodzicami godz. 17.00

GRU.

6

Mikołajki

Z okazji Mikołajek Rada Rodziców organizuje loterię fantową. Każdy los wygrywa. Cena jednego losu 5 zł.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

27 stycznia 2024 r. ZOG ZOSP RP w Stanisławowie przeprowadził eliminacje gminne Halowych Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych dla MDP z terenu Gminy Stanisławów.

Eliminacje te odbyły się pod patronatem Wójta Gminy Stanisławów Pani Kingi Anny Sosińskiej w hali sportowej naszej szkoły. Do zmagań przystąpiło 5 jednostek MDP, w których licznie udział brali nasi uczniowie.

Bardzo cieszy nas fakt, że w tegorocznych eliminacjach dziewczęca część MDP Stanisławów składająca się w całości z reprezentantek naszej szkoły zajęła I miejsce i będzie reprezentować Gminę Stanisławów w powiecie mińskim w kategorii dziewcząt wraz chłopcami MDP Czarna . Gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom! Życzymy powodzenia w kolejnym etapie zmagań. 

LUT

5

Tłusty czwartek

LUT

1

Zebrania z rodzicami

Zebrania klasowe z rodzicami godz. 17.00

GRU.

6

Mikołajki

Z okazji Mikołajek Rada Rodziców organizuje loterię fantową. Każdy los wygrywa. Cena jednego losu 5 zł.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości