Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

27 stycznia 2024 r. ZOG ZOSP RP w Stanisławowie przeprowadził eliminacje gminne Halowych Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych dla MDP z terenu Gminy Stanisławów.

Eliminacje te odbyły się pod patronatem Wójta Gminy Stanisławów Pani Kingi Anny Sosińskiej w hali sportowej naszej szkoły. Do zmagań przystąpiło 5 jednostek MDP, w których licznie udział brali nasi uczniowie.

Bardzo cieszy nas fakt, że w tegorocznych eliminacjach dziewczęca część MDP Stanisławów składająca się w całości z reprezentantek naszej szkoły zajęła I miejsce i będzie reprezentować Gminę Stanisławów w powiecie mińskim w kategorii dziewcząt wraz chłopcami MDP Czarna . Gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom! Życzymy powodzenia w kolejnym etapie zmagań. 

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

27 stycznia 2024 r. ZOG ZOSP RP w Stanisławowie przeprowadził eliminacje gminne Halowych Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych dla MDP z terenu Gminy Stanisławów.

Eliminacje te odbyły się pod patronatem Wójta Gminy Stanisławów Pani Kingi Anny Sosińskiej w hali sportowej naszej szkoły. Do zmagań przystąpiło 5 jednostek MDP, w których licznie udział brali nasi uczniowie.

Bardzo cieszy nas fakt, że w tegorocznych eliminacjach dziewczęca część MDP Stanisławów składająca się w całości z reprezentantek naszej szkoły zajęła I miejsce i będzie reprezentować Gminę Stanisławów w powiecie mińskim w kategorii dziewcząt wraz chłopcami MDP Czarna . Gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom! Życzymy powodzenia w kolejnym etapie zmagań. 

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono