Do dnia 31.01.2024r. zbierane były w naszej szkole „grosze” na akcję charytatywną „Ile waży Święty Mikołaj?”. Przyjmowane były wszystkie nominały w monetach. Warunkiem było, aby były to polskie złote. Nasza szkoła uzbierała 153,87 zł. Nasz tytułowy Mikołaj ważył prawie 15 kg. Cała uzbierana kwota przekazana została do Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo z siedzibą w Lublinie.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tej akcji.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tej akcji.