Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

22 grudnia uczniowie klas 4-8 mieli niebywałą przyjemność uczestniczyć w jasełkach, przygotowanych przez szkolnych aktorów pod opieką pani Renaty Ołdak. Spektakl pt. „U Heroda na zapleczu”, przeplatany elementami humorystycznymi, był dla nas lekcją wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i refleksji. Uczniowie dołożyli wielu starań aby tegoroczne jasełka były dla wszystkich sposobnością do uważnego wejścia w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie niewątpliwie na długo zapisze się w pamięci widzów.

 

LUT

5

Tłusty czwartek

LUT

1

Zebrania z rodzicami

Zebrania klasowe z rodzicami godz. 17.00

GRU.

6

Mikołajki

Z okazji Mikołajek Rada Rodziców organizuje loterię fantową. Każdy los wygrywa. Cena jednego losu 5 zł.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

22 grudnia uczniowie klas 4-8 mieli niebywałą przyjemność uczestniczyć w jasełkach, przygotowanych przez szkolnych aktorów pod opieką pani Renaty Ołdak. Spektakl pt. „U Heroda na zapleczu”, przeplatany elementami humorystycznymi, był dla nas lekcją wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i refleksji. Uczniowie dołożyli wielu starań aby tegoroczne jasełka były dla wszystkich sposobnością do uważnego wejścia w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie niewątpliwie na długo zapisze się w pamięci widzów.

 

LUT

5

Tłusty czwartek

LUT

1

Zebrania z rodzicami

Zebrania klasowe z rodzicami godz. 17.00

GRU.

6

Mikołajki

Z okazji Mikołajek Rada Rodziców organizuje loterię fantową. Każdy los wygrywa. Cena jednego losu 5 zł.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości