Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

22 grudnia uczniowie klas 4-8 mieli niebywałą przyjemność uczestniczyć w jasełkach, przygotowanych przez szkolnych aktorów pod opieką pani Renaty Ołdak. Spektakl pt. „U Heroda na zapleczu”, przeplatany elementami humorystycznymi, był dla nas lekcją wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i refleksji. Uczniowie dołożyli wielu starań aby tegoroczne jasełka były dla wszystkich sposobnością do uważnego wejścia w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie niewątpliwie na długo zapisze się w pamięci widzów.

 

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

22 grudnia uczniowie klas 4-8 mieli niebywałą przyjemność uczestniczyć w jasełkach, przygotowanych przez szkolnych aktorów pod opieką pani Renaty Ołdak. Spektakl pt. „U Heroda na zapleczu”, przeplatany elementami humorystycznymi, był dla nas lekcją wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i refleksji. Uczniowie dołożyli wielu starań aby tegoroczne jasełka były dla wszystkich sposobnością do uważnego wejścia w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie niewątpliwie na długo zapisze się w pamięci widzów.

 

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono