Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Przełom listopada i grudnia bieżącego roku był dla naszych piłkarzy ręcznych okresem wzmożonego wysiłku 😊:

  • 30.11.2023 r. chłopcy starsi – kl. VII – VIII w składzie: Michał Cymerman, Oliwier Stępień, Marcel Więch, Jakub Wojdyna, Maciej Zdanowicz, Dominik Mielcarz, Fabian Półchłopek, Mateusz Kamiński, Kacper Matczak, Bartosz Mroczek i Karol Sierhej wzięli udział w eliminacjach Mistrzostw Powiatu Mińskiego w Piłce Ręcznej uzyskując kwalifikację do finału tychże mistrzostw.

W rozegranym w dniu 05.12.2023 r. finale reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 😊.

 

  • 04.12.2023 r. do rozgrywek eliminacyjnych przystąpiła drużyna chłopców młodszych – kl. IV – IV: Szymon Foryś, Karol Rawski, Łukasz Narojczyk, Kacper Witkowski, Wojciech Cieślak, Filip Grabski, Stanisław Napora, Krystian Zdunek, Jakub Jaros, Aleksander Czerwiński, Alan Stańczak i Kajetan Laszkowski.

Niestety, naszym młodszym reprezentantom nie udało się uzyskać kwalifikacji do fazy finałowej mistrzostw. No cóż, może w przyszłym roku… 😊. Życzymy sukcesów.

 
 

LUT

5

Tłusty czwartek

LUT

1

Zebrania z rodzicami

Zebrania klasowe z rodzicami godz. 17.00

GRU.

6

Mikołajki

Z okazji Mikołajek Rada Rodziców organizuje loterię fantową. Każdy los wygrywa. Cena jednego losu 5 zł.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

Przełom listopada i grudnia bieżącego roku był dla naszych piłkarzy ręcznych okresem wzmożonego wysiłku 😊:

  • 30.11.2023 r. chłopcy starsi – kl. VII – VIII w składzie: Michał Cymerman, Oliwier Stępień, Marcel Więch, Jakub Wojdyna, Maciej Zdanowicz, Dominik Mielcarz, Fabian Półchłopek, Mateusz Kamiński, Kacper Matczak, Bartosz Mroczek i Karol Sierhej wzięli udział w eliminacjach Mistrzostw Powiatu Mińskiego w Piłce Ręcznej uzyskując kwalifikację do finału tychże mistrzostw.

W rozegranym w dniu 05.12.2023 r. finale reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 😊.

 

  • 04.12.2023 r. do rozgrywek eliminacyjnych przystąpiła drużyna chłopców młodszych – kl. IV – IV: Szymon Foryś, Karol Rawski, Łukasz Narojczyk, Kacper Witkowski, Wojciech Cieślak, Filip Grabski, Stanisław Napora, Krystian Zdunek, Jakub Jaros, Aleksander Czerwiński, Alan Stańczak i Kajetan Laszkowski.

Niestety, naszym młodszym reprezentantom nie udało się uzyskać kwalifikacji do fazy finałowej mistrzostw. No cóż, może w przyszłym roku… 😊. Życzymy sukcesów.

 
 

LUT

5

Tłusty czwartek

LUT

1

Zebrania z rodzicami

Zebrania klasowe z rodzicami godz. 17.00

GRU.

6

Mikołajki

Z okazji Mikołajek Rada Rodziców organizuje loterię fantową. Każdy los wygrywa. Cena jednego losu 5 zł.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości