Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W dniu 8 grudnia 2023 roku uczniowie klas II wraz z wychowawcami udali się do kina Muza w Mińsku Maz. na spektakl teatralny pt. „CZARODZIEJSKIE SŁOWA”.

     Podczas widowiska, uczniowie mieli możliwość przenieść się do krainy baśni. Opowiadała ona o pewnej księżniczce, która straciła wszystko, bo nie potrafiła nauczyć się ważnych słów: PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM. Musiała przez to znosić wiele trudów i  upokorzeń, takich jak:  spotkanie ze zbójem, czarownicą czy smokiem. Uczniowie cały czas wspierali księżniczkę w jej trudnej podróży i podpowiadali, co ma powiedzieć w danej chwili i jak ma się zachować.  A wystarczyło przecież zwykłe – niezwykłe: PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM.  Dzieci zauważyły, że proste, ale często zapominane przez nas słowa zmieniły egoistyczną księżniczkę w osobę bardzo wrażliwą i szlachetną.

    Spektakl dzięki kolorowej scenografii, ciekawej fabule, elementom humorystycznym oraz  interakcji aktorów z publicznością bardzo podobał się uczniom, którzy nagrodzili artystów brawami.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

W dniu 8 grudnia 2023 roku uczniowie klas II wraz z wychowawcami udali się do kina Muza w Mińsku Maz. na spektakl teatralny pt. „CZARODZIEJSKIE SŁOWA”.

     Podczas widowiska, uczniowie mieli możliwość przenieść się do krainy baśni. Opowiadała ona o pewnej księżniczce, która straciła wszystko, bo nie potrafiła nauczyć się ważnych słów: PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM. Musiała przez to znosić wiele trudów i  upokorzeń, takich jak:  spotkanie ze zbójem, czarownicą czy smokiem. Uczniowie cały czas wspierali księżniczkę w jej trudnej podróży i podpowiadali, co ma powiedzieć w danej chwili i jak ma się zachować.  A wystarczyło przecież zwykłe – niezwykłe: PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM.  Dzieci zauważyły, że proste, ale często zapominane przez nas słowa zmieniły egoistyczną księżniczkę w osobę bardzo wrażliwą i szlachetną.

    Spektakl dzięki kolorowej scenografii, ciekawej fabule, elementom humorystycznym oraz  interakcji aktorów z publicznością bardzo podobał się uczniom, którzy nagrodzili artystów brawami.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami