Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W dniu 8 grudnia 2023 roku uczniowie klas II wraz z wychowawcami udali się do kina Muza w Mińsku Maz. na spektakl teatralny pt. „CZARODZIEJSKIE SŁOWA”.

     Podczas widowiska, uczniowie mieli możliwość przenieść się do krainy baśni. Opowiadała ona o pewnej księżniczce, która straciła wszystko, bo nie potrafiła nauczyć się ważnych słów: PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM. Musiała przez to znosić wiele trudów i  upokorzeń, takich jak:  spotkanie ze zbójem, czarownicą czy smokiem. Uczniowie cały czas wspierali księżniczkę w jej trudnej podróży i podpowiadali, co ma powiedzieć w danej chwili i jak ma się zachować.  A wystarczyło przecież zwykłe – niezwykłe: PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM.  Dzieci zauważyły, że proste, ale często zapominane przez nas słowa zmieniły egoistyczną księżniczkę w osobę bardzo wrażliwą i szlachetną.

    Spektakl dzięki kolorowej scenografii, ciekawej fabule, elementom humorystycznym oraz  interakcji aktorów z publicznością bardzo podobał się uczniom, którzy nagrodzili artystów brawami.

LUT

5

Tłusty czwartek

LUT

1

Zebrania z rodzicami

Zebrania klasowe z rodzicami godz. 17.00

GRU.

6

Mikołajki

Z okazji Mikołajek Rada Rodziców organizuje loterię fantową. Każdy los wygrywa. Cena jednego losu 5 zł.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

W dniu 8 grudnia 2023 roku uczniowie klas II wraz z wychowawcami udali się do kina Muza w Mińsku Maz. na spektakl teatralny pt. „CZARODZIEJSKIE SŁOWA”.

     Podczas widowiska, uczniowie mieli możliwość przenieść się do krainy baśni. Opowiadała ona o pewnej księżniczce, która straciła wszystko, bo nie potrafiła nauczyć się ważnych słów: PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM. Musiała przez to znosić wiele trudów i  upokorzeń, takich jak:  spotkanie ze zbójem, czarownicą czy smokiem. Uczniowie cały czas wspierali księżniczkę w jej trudnej podróży i podpowiadali, co ma powiedzieć w danej chwili i jak ma się zachować.  A wystarczyło przecież zwykłe – niezwykłe: PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM.  Dzieci zauważyły, że proste, ale często zapominane przez nas słowa zmieniły egoistyczną księżniczkę w osobę bardzo wrażliwą i szlachetną.

    Spektakl dzięki kolorowej scenografii, ciekawej fabule, elementom humorystycznym oraz  interakcji aktorów z publicznością bardzo podobał się uczniom, którzy nagrodzili artystów brawami.

LUT

5

Tłusty czwartek

LUT

1

Zebrania z rodzicami

Zebrania klasowe z rodzicami godz. 17.00

GRU.

6

Mikołajki

Z okazji Mikołajek Rada Rodziców organizuje loterię fantową. Każdy los wygrywa. Cena jednego losu 5 zł.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości