Na początku listopada Wojewoda Mazowiecki zaprosił uczniów klas 4-6 szkół podstawowych z województwa mazowieckiego do udziału w konkursie „Eko-kreatywni”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu modelu ekologicznej zabawki z odpadów m.in. butelek, opakowań, puszek i kartonów. Konkurs „Eko-kreatywni” jest realizowany w ramach projektu Wojewody Mazowieckiego „Czyste Mazowieckie”. Dla zwycięzców przewidziano nagrody.

Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło 6 uczniów, którzy wykazali się ogromną kreatywnością. Byli to:

1. Kacper Jabłonka (IVB) z pracą – Ekologiczne cymbałki
  2. Lena Jabłonka (VIA) z pracą –  Ekologiczna gitara
  3. Maja Konopka (VC) z pracą –  Bąbelkowy miś
  4. Kajetan Laszkowski (VC) z pracą  – Piłkarzyki
  5. Diana Rosa (IVB) z pracą – Pan Japa
  6. Amelia Kominek (VC) z pracą – Zakrętkowa lala.

Ogromne podziękowania dla uczniów oraz ich rodziców za wykonane prace, zaangażowanie i pomysłowość.

1. Kacper Jabłonka (IVB) z pracą – Ekologiczne cymbałki
  2. Lena Jabłonka (VIA) z pracą –  Ekologiczna gitara
  3. Maja Konopka (VC) z pracą –  Bąbelkowy miś
  4. Kajetan Laszkowski (VC) z pracą  – Piłkarzyki
  5. Diana Rosa (IVB) z pracą – Pan Japa
  6. Amelia Kominek (VC) z pracą – Zakrętkowa lala.