Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W imieniny Mikołaja uczniowie klasy IIa zostali zaproszeni do Pizzerii Rimini w Stanisławowie, aby nauczyć się przygotowywać się ulubione przez dzieci danie – pizzę. Dzieci miały możliwość obserwować jak przygotowuje ją pizzerman, a następnie wykonać ją samodzielnie i dobrać do niej swoje ulubione składniki. Po upieczeniu, dzieci ze smakiem zajadały się własnoręcznie przygotowaną pizzą. Czas minął nam bardzo smakowicie :-), a po powrocie do szkoły w sali odwiedził nas Mikołaj, który obdarował dzieci drobnym słodkim upominkiem.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

W imieniny Mikołaja uczniowie klasy IIa zostali zaproszeni do Pizzerii Rimini w Stanisławowie, aby nauczyć się przygotowywać się ulubione przez dzieci danie – pizzę. Dzieci miały możliwość obserwować jak przygotowuje ją pizzerman, a następnie wykonać ją samodzielnie i dobrać do niej swoje ulubione składniki. Po upieczeniu, dzieci ze smakiem zajadały się własnoręcznie przygotowaną pizzą. Czas minął nam bardzo smakowicie :-), a po powrocie do szkoły w sali odwiedził nas Mikołaj, który obdarował dzieci drobnym słodkim upominkiem.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono