W imieniny Mikołaja uczniowie klasy IIa zostali zaproszeni do Pizzerii Rimini w Stanisławowie, aby nauczyć się przygotowywać się ulubione przez dzieci danie – pizzę. Dzieci miały możliwość obserwować jak przygotowuje ją pizzerman, a następnie wykonać ją samodzielnie i dobrać do niej swoje ulubione składniki. Po upieczeniu, dzieci ze smakiem zajadały się własnoręcznie przygotowaną pizzą. Czas minął nam bardzo smakowicie :-), a po powrocie do szkoły w sali odwiedził nas Mikołaj, który obdarował dzieci drobnym słodkim upominkiem.