Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W imieniny Mikołaja uczniowie klasy IIa zostali zaproszeni do Pizzerii Rimini w Stanisławowie, aby nauczyć się przygotowywać się ulubione przez dzieci danie – pizzę. Dzieci miały możliwość obserwować jak przygotowuje ją pizzerman, a następnie wykonać ją samodzielnie i dobrać do niej swoje ulubione składniki. Po upieczeniu, dzieci ze smakiem zajadały się własnoręcznie przygotowaną pizzą. Czas minął nam bardzo smakowicie :-), a po powrocie do szkoły w sali odwiedził nas Mikołaj, który obdarował dzieci drobnym słodkim upominkiem.

LUT

5

Tłusty czwartek

LUT

1

Zebrania z rodzicami

Zebrania klasowe z rodzicami godz. 17.00

GRU.

6

Mikołajki

Z okazji Mikołajek Rada Rodziców organizuje loterię fantową. Każdy los wygrywa. Cena jednego losu 5 zł.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

W imieniny Mikołaja uczniowie klasy IIa zostali zaproszeni do Pizzerii Rimini w Stanisławowie, aby nauczyć się przygotowywać się ulubione przez dzieci danie – pizzę. Dzieci miały możliwość obserwować jak przygotowuje ją pizzerman, a następnie wykonać ją samodzielnie i dobrać do niej swoje ulubione składniki. Po upieczeniu, dzieci ze smakiem zajadały się własnoręcznie przygotowaną pizzą. Czas minął nam bardzo smakowicie :-), a po powrocie do szkoły w sali odwiedził nas Mikołaj, który obdarował dzieci drobnym słodkim upominkiem.

LUT

5

Tłusty czwartek

LUT

1

Zebrania z rodzicami

Zebrania klasowe z rodzicami godz. 17.00

GRU.

6

Mikołajki

Z okazji Mikołajek Rada Rodziców organizuje loterię fantową. Każdy los wygrywa. Cena jednego losu 5 zł.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości