Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada cicho na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.”
Haruki Murakami

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego ucznia

Piotra Mielczarka

Jesteśmy bardzo poruszeni tym smutnym wydarzeniem.

Rodzinie  i wszystkim najbliższym

składamy wyrazy współczucia

i szczere kondolencje.

Haruki Murakami

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego ucznia

Piotra Mielczarka

Jesteśmy bardzo poruszeni tym smutnym wydarzeniem.

Rodzinie  i wszystkim najbliższym

składamy wyrazy współczucia