Zbliża się zima, z drzew spadły już liście, a zwierzęta szykują się do zimowego snu. Listopad to czas, w którym w szczególny sposób pamiętamy o jeżykach szukających idealnego miejsca do przezimowania.

We wtorek 28go listopada uczniowie klasy 3b mieli wyjątkową okazję spotkać te niesamowite zwierzątka na żywo. Dzieci poznały kilka ciekawostek na temat życia jeży, zobaczyły czym jeże się żywią oraz mogły sprawdzić, czy kolce faktycznie kłują. Dodatkową atrakcją była wiewiórka. Dzieci z dużym entuzjazmem uczestniczyły w spotkaniu.