Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Zbliża się zima, z drzew spadły już liście, a zwierzęta szykują się do zimowego snu. Listopad to czas, w którym w szczególny sposób pamiętamy o jeżykach szukających idealnego miejsca do przezimowania.

We wtorek 28go listopada uczniowie klasy 3b mieli wyjątkową okazję spotkać te niesamowite zwierzątka na żywo. Dzieci poznały kilka ciekawostek na temat życia jeży, zobaczyły czym jeże się żywią oraz mogły sprawdzić, czy kolce faktycznie kłują. Dodatkową atrakcją była wiewiórka. Dzieci z dużym entuzjazmem uczestniczyły w spotkaniu.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

Zbliża się zima, z drzew spadły już liście, a zwierzęta szykują się do zimowego snu. Listopad to czas, w którym w szczególny sposób pamiętamy o jeżykach szukających idealnego miejsca do przezimowania.

We wtorek 28go listopada uczniowie klasy 3b mieli wyjątkową okazję spotkać te niesamowite zwierzątka na żywo. Dzieci poznały kilka ciekawostek na temat życia jeży, zobaczyły czym jeże się żywią oraz mogły sprawdzić, czy kolce faktycznie kłują. Dodatkową atrakcją była wiewiórka. Dzieci z dużym entuzjazmem uczestniczyły w spotkaniu.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono