Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

24.11.23 r.klasa II c uczestniczyła w żywej lekcji przyrody o ptakach, którą prowadził sokolnik. Uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca w tym zawodzie oraz poznali wiele ciekawostek o sokołach, jastrzębiach, sowach i krukach. Ponadto mieli okazję stanąć oko w oko z tymi ptakami i poznać kruka, który gra w nowej  „Akademii Pana Kleksa”.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

24.11.23 r.klasa II c uczestniczyła w żywej lekcji przyrody o ptakach, którą prowadził sokolnik. Uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca w tym zawodzie oraz poznali wiele ciekawostek o sokołach, jastrzębiach, sowach i krukach. Ponadto mieli okazję stanąć oko w oko z tymi ptakami i poznać kruka, który gra w nowej  „Akademii Pana Kleksa”.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono