Wielka Fabryka Elfów to miejsce, które zabiera dzieci i dorosłych do bajkowego świata i pozwala doświadczyć prawdziwej magii świąt.
W tym miejscu najmłodsi pomagają Elfom ocalić święta, poznając siłę współpracy. W piątek 24go listopada klasa 2a wybrała się do Krainy Elfów, aby poczuć atmosferę świąt.

Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadziły dzieci po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Dzieci, wzięły udział w świątecznych przygotowaniach oraz pomogły Elfom stworzyć eliksir świątecznego nastroju.

Podczas tej bajecznej podróży dzieci  odwiedziły punkty z atrakcjami. Na dzieci czekały aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zakończyła się spotkaniem ze Świętym Mikołajem!