Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Wielka Fabryka Elfów to miejsce, które zabiera dzieci i dorosłych do bajkowego świata i pozwala doświadczyć prawdziwej magii świąt.
W tym miejscu najmłodsi pomagają Elfom ocalić święta, poznając siłę współpracy. W piątek 24go listopada klasa 2a wybrała się do Krainy Elfów, aby poczuć atmosferę świąt.

Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadziły dzieci po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Dzieci, wzięły udział w świątecznych przygotowaniach oraz pomogły Elfom stworzyć eliksir świątecznego nastroju.

Podczas tej bajecznej podróży dzieci  odwiedziły punkty z atrakcjami. Na dzieci czekały aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zakończyła się spotkaniem ze Świętym Mikołajem!

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

Wielka Fabryka Elfów to miejsce, które zabiera dzieci i dorosłych do bajkowego świata i pozwala doświadczyć prawdziwej magii świąt.
W tym miejscu najmłodsi pomagają Elfom ocalić święta, poznając siłę współpracy. W piątek 24go listopada klasa 2a wybrała się do Krainy Elfów, aby poczuć atmosferę świąt.

Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadziły dzieci po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Dzieci, wzięły udział w świątecznych przygotowaniach oraz pomogły Elfom stworzyć eliksir świątecznego nastroju.

Podczas tej bajecznej podróży dzieci  odwiedziły punkty z atrakcjami. Na dzieci czekały aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zakończyła się spotkaniem ze Świętym Mikołajem!

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami