Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W dniu dzisiejszym w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Dzień Tolerancji. Międzynarodowy Dzień Tolerancji – święto obchodzone corocznie 16 listopada, ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 12 grudnia 1995 roku z inicjatywy UNESCO. 21 listopada to szczególna okazja, by zastanowić się czy jesteśmy wobec siebie życzliwi, bo dziś na całym świecie świętowany jest Dzień Życzliwości i Pozdrowień oraz dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Samorząd Uczniowski pod opieką pani Katarzyny Rek przygotował krótkie spotkania z uczniami wszystkich klas podczas których odbywała się krótka prelekcja oraz projekcja filmu na temat tolerancji. Każdy uczeń otrzymał dziś karteczkę z miłym pozdrowieniem. Bądźmy dla siebie życzliwi zawsze. To bardzo proste.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

W dniu dzisiejszym w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Dzień Tolerancji. Międzynarodowy Dzień Tolerancji – święto obchodzone corocznie 16 listopada, ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 12 grudnia 1995 roku z inicjatywy UNESCO. 21 listopada to szczególna okazja, by zastanowić się czy jesteśmy wobec siebie życzliwi, bo dziś na całym świecie świętowany jest Dzień Życzliwości i Pozdrowień oraz dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Samorząd Uczniowski pod opieką pani Katarzyny Rek przygotował krótkie spotkania z uczniami wszystkich klas podczas których odbywała się krótka prelekcja oraz projekcja filmu na temat tolerancji. Każdy uczeń otrzymał dziś karteczkę z miłym pozdrowieniem. Bądźmy dla siebie życzliwi zawsze. To bardzo proste.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek