W dniu dzisiejszym w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Dzień Tolerancji. Międzynarodowy Dzień Tolerancji – święto obchodzone corocznie 16 listopada, ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 12 grudnia 1995 roku z inicjatywy UNESCO. 21 listopada to szczególna okazja, by zastanowić się czy jesteśmy wobec siebie życzliwi, bo dziś na całym świecie świętowany jest Dzień Życzliwości i Pozdrowień oraz dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Samorząd Uczniowski pod opieką pani Katarzyny Rek przygotował krótkie spotkania z uczniami wszystkich klas podczas których odbywała się krótka prelekcja oraz projekcja filmu na temat tolerancji. Każdy uczeń otrzymał dziś karteczkę z miłym pozdrowieniem. Bądźmy dla siebie życzliwi zawsze. To bardzo proste.

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki