Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM

Dnia 7 czerwca uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Tegoroczne czytanie odbywało się pod hasłem „Starzy nie czytają? W młodych nadzieja!”

Punktualnie o godzinie 10.00 cała społeczność szkolne spotkała się na boisku szkolnym, gdzie uczniowie utworzyli napis z nazwą akcji, a dzieci z oddziałów przedszkolnych usiedli tworząc uśmiechniętą buzię.

Gdy wszyscy byli gotowi nastąpił najważniejszy moment, wszyscy w ciszy

i w przepięknym otoczeniu przyrody mogli oddać się ulubionej lekturze.

Bardzo serdecznie dziękuję wychowawcom z przedszkola oraz wszystkim nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do tego wydarzenia i brali udział we wspólnym czytaniu.

Dziękuję również uczennicom z klasy VIIa –Marii Pszczółkowskiej, Kamili Zdanowicz i Zuzi Brogowskiej za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia, oraz Hubertowi Wichrowskiemu z klasy VIb za wykonanie przepięknych zdjęć, które możecie obejrzeć.

Mam nadzieję, że za rok spotkamy się na kolejnej edycji tej akcji.

WRZ

7

Zebranie z rodzicami

klasy 0 i 1-8 godz. 17.00, przedszkole godz. 18.00

WRZ

4

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

8.15 - msza święta 9.00 - spotkanie w szkole

WRZ

1

Rozpoczęcie zajęć

Zajęcia rozpoczynają oddziały przedszkolne

CZE

23

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dnia 23 czerwca o godzinie 8.15 odbędzie się uroczysta Msza Święta. Około godziny 9.00 uczniowie klas I - III po raz ostatni spotkają się ze swoimi wychowawcami w swoich klasach. Tego dnia obowiązuje strój galowy.

CZE

22

Wręczenie nagród uczniom klas I-III

22 czerwca o godzinie 11.30 w sali audiowizualnej odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas I-III. Tego dnia uczniowie udadzą się z nauczycielami do sali audiowizualnej, gdzie obejrzą przedstawienie przygotowane przez klasę III b i zostaną im wręczone dyplomy, i nagrody za udział w konkursach. Tego dnia nie obowiązuje strój galowy.

CZE

7

Jak nie czytam, jak czytam!

Akcja czytelnicza odbywająca się w całej Polsce. O godz. 10.00 na boisku szkolnym uczniowie będą czytać książki - każdy na co ma ochotę.

JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM

Dnia 7 czerwca uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Tegoroczne czytanie odbywało się pod hasłem „Starzy nie czytają? W młodych nadzieja!”

Punktualnie o godzinie 10.00 cała społeczność szkolne spotkała się na boisku szkolnym, gdzie uczniowie utworzyli napis z nazwą akcji, a dzieci z oddziałów przedszkolnych usiedli tworząc uśmiechniętą buzię.

Gdy wszyscy byli gotowi nastąpił najważniejszy moment, wszyscy w ciszy

i w przepięknym otoczeniu przyrody mogli oddać się ulubionej lekturze.

Bardzo serdecznie dziękuję wychowawcom z przedszkola oraz wszystkim nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do tego wydarzenia i brali udział we wspólnym czytaniu.

Dziękuję również uczennicom z klasy VIIa –Marii Pszczółkowskiej, Kamili Zdanowicz i Zuzi Brogowskiej za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia, oraz Hubertowi Wichrowskiemu z klasy VIb za wykonanie przepięknych zdjęć, które możecie obejrzeć.

Mam nadzieję, że za rok spotkamy się na kolejnej edycji tej akcji.

WRZ

7

Zebranie z rodzicami

klasy 0 i 1-8 godz. 17.00, przedszkole godz. 18.00

WRZ

4

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

8.15 - msza święta 9.00 - spotkanie w szkole

WRZ

1

Rozpoczęcie zajęć

Zajęcia rozpoczynają oddziały przedszkolne

CZE

23

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dnia 23 czerwca o godzinie 8.15 odbędzie się uroczysta Msza Święta. Około godziny 9.00 uczniowie klas I - III po raz ostatni spotkają się ze swoimi wychowawcami w swoich klasach. Tego dnia obowiązuje strój galowy.

CZE

22

Wręczenie nagród uczniom klas I-III

22 czerwca o godzinie 11.30 w sali audiowizualnej odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas I-III. Tego dnia uczniowie udadzą się z nauczycielami do sali audiowizualnej, gdzie obejrzą przedstawienie przygotowane przez klasę III b i zostaną im wręczone dyplomy, i nagrody za udział w konkursach. Tego dnia nie obowiązuje strój galowy.

CZE

7

Jak nie czytam, jak czytam!

Akcja czytelnicza odbywająca się w całej Polsce. O godz. 10.00 na boisku szkolnym uczniowie będą czytać książki - każdy na co ma ochotę.