dzwonnik z notre dame

19 maja dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Miejskiej Szkoły Artystycznej w Mińsku Mazowieckim, aby obejrzeć musical „Dzwonnik z Notre Dame”, prezentowany przez Teatr Muzyczny Forte.

Dziś w czasach większego zapotrzebowania na tolerancję, kiedy konieczne jest uczenie młodszych, by nie wyśmiewali nikogo, historie takie jak ta, mają swój niezwykły wydźwięk. Sztuka w swoim przekazie miała na celu kształtowanie u dzieci tolerancji oraz akceptacji odmienności.

„Dzwonnik z Notre Dame” to piękna opowieść o garbatym Quasimodo, który pokonuje swój lęk przed otoczeniem, przełamując barierę samotności i odrzucenia.

Ten fascynujący ponadczasowy musical, w którym nie zabrakło wspaniałych piosenek z przepiękną muzyką oraz gra świateł, wzruszył nas i zachwycił.

dzwonnik z notre dame