Świętujemy 232 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

27 kwietnia cała społeczność naszej szkoły miała niezwykłą okazję obejrzeć wspaniały  patriotyczny spektakl przygotowany przez uczniów z kl. IV-VII pt: „Maj – rocznica pięknych serc”. Sztuka wywołała u zebranych widzów wiele emocji – wzruszenia, zadumy, radości, uśmiechu i nostalgii. Prezentowane treści łatwo można było odnieść do współczesnego życia, które pędzi zabierając nam to co ważne.
       Dnia 8 maja  z wielkim zaciekawieniem przedstawienie  obejrzeli  także  rodzice. Wszystkim przybyłym  na zebranie szkolne udzielił się, radosny majowy nastrój.

Dla młodych aktorów występ przed tak olbrzymim audytorium był  wielkim wyzwaniem i przeżyciem. Za wysiłek i olbrzymi wkład pracy nasi artyści zostali nagrodzeni  podczas wszystkich  swoich występów gromkimi brawami.

Świętujemy 232 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja