Urzekły nas sowy

Pod koniec kwietnia, klasa III a brała udział w nietypowej lekcji przyrody. W trakcie 45 minutowej lekcji, uczniowie mieli okazję spotkać się z trzema gatunkami sów, poznać ich cechy, umiejętności, a także dowiedzieć się, czym wyróżniają się na tle innych ptaków. Z zaciekawieniem słuchaliśmy ciekawostek, o których opowiadał nam ich opiekun. Najciekawszą, a zarazem najbardziej ekscytującą atrakcją była możliwość pogłaskania wszystkich trzech sówek. Ptaki urzekły nas swoim wyglądem, miękkością piór, ale przede wszystkim głębokim spojrzeniem w oczy. Było to niezwykłe spotkanie, które z pewnością pozostanie w naszej pamięci na zawsze.

CZE

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole