Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

v edycja ogólnopolskiej akcji #sprzątamydlapolski

Chronić środowisko to obowiązek nie tylko dzieci, by nasza Ziemia nie stała się planetą śmieci. 

Międzynarodowy Dzień Ziemi jest obchodzony na całym świecie 22 kwietnia. 

Jak dbać o naszą planetę? To ważne pytanie, które pojawia się nie tylko przy okazji tego święta. W wielu publicznych miejscach organizowane są akcje mające na celu promowanie akcji sprzątania wybranych terenów. 

      W tym roku nasza szkoła postanowiła uczestniczyć w wydarzeniu „Sprzątamy dla Polski”, które odbyło się 21 kwietnia 2023 roku.  

 W piękny słoneczny dzień uczniowie wraz z nauczycielami wyruszyli zaopatrzeni w gumowe rękawice i worki na wielkie sprzątanie terenu, który znajduje się w pobliżu szkoły. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem zbierali odpady, papierki, butelki, dobrze się przy tym bawiąc.  

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

v edycja ogólnopolskiej akcji #sprzątamydlapolski

Chronić środowisko to obowiązek nie tylko dzieci, by nasza Ziemia nie stała się planetą śmieci. 

Międzynarodowy Dzień Ziemi jest obchodzony na całym świecie 22 kwietnia. 

Jak dbać o naszą planetę? To ważne pytanie, które pojawia się nie tylko przy okazji tego święta. W wielu publicznych miejscach organizowane są akcje mające na celu promowanie akcji sprzątania wybranych terenów. 

      W tym roku nasza szkoła postanowiła uczestniczyć w wydarzeniu „Sprzątamy dla Polski”, które odbyło się 21 kwietnia 2023 roku.  

 W piękny słoneczny dzień uczniowie wraz z nauczycielami wyruszyli zaopatrzeni w gumowe rękawice i worki na wielkie sprzątanie terenu, który znajduje się w pobliżu szkoły. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem zbierali odpady, papierki, butelki, dobrze się przy tym bawiąc.  

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono