Tego dnia zakładamy dwie kolorowe niepasujące do pary skarpetki.

Zebranie z rodzicami

W dniu 15 marca 2023 r. o godz. 18.00 w sali audiowizualnej odbędzie się zebranie. W programie spotkania informacja o funkcjonowaniu szkoły oraz rola rodziców i szkoły w wychowywaniu i edukacji dziecka.

Dzień Świadomości Autyzmu

W naszej szkole obchodzony w poniedziałek 3 kwietnia 2023 r. W tym dniu wszyscy przychodzą ubrani na niebiesko.

Zebranie Rodziców

Dyrektor zaprasza Rodziców na zebranie w dniu 19.04.23 r. o godz. 19.00 w sali audiowizualnej, poświęcone zmianom organizacyjnym w funkcjonowaniu szkoły.

Tego dnia zakładamy dwie kolorowe niepasujące do pary skarpetki.

Zebranie z rodzicami

Dzień Świadomości Autyzmu