Dzień Dziecka w klasach I-III
Dzien Dziecka uczniowie klas 1-3 obchodzili na sportowo. Klasy konkurowały ze sobą w różnych konkurencjach. Mierzyli się między innymi z przenoszeniem piłki między plecami czy rzutem do celu. Walka była bardzo zacięta i pełna emocji. Gratulujemy klasom Ic, IIc i IIIc za zajęcie pierwszego miejsca!
„Bo nie liczy się to czy wygrasz, czy przegrasz, ale to, czy grasz fair”.
Nasi sponsorzy pani Ewa Kossakowska – Rawska i pan Robert Rawski, państwo Sylwia i Pawet Rasztawiccy oraz sklep Lewiatan postarali się aby wszyscy nasi sportowcy z klas 1-3 dostali talerze owoce, soczki oraz słodką niespodziankę, a Radzie Rodziców dziękujemy za prezent dla każdej klasy w postaci piłki.