Profilaktyczne spotkanie z przedstawicielami policji

W czwartek uczniowie klasy 4b uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami policji poświęconym bezpieczeństwu. Głównym tematem prelekcji było cyberbezpieczeństwo oraz zagrożenia, jakie mogą pojawić się podczas korzystania z internetu. Uczniowie dowiedzieli się, jak chronić swoje dane, unikać kontaktu z nieznajomymi w sieci oraz bezpiecznie korzystać z mediów społecznościowych i gier online. Policjanci poinformowali również o konsekwencjach zamieszczania niewłaściwych treści w internecie oraz o odpowiedzialności za swoje działania w sieci.

 

Podczas spotkania poruszono także temat zagrożeń związanych z przyjmowaniem różnego rodzaju substancji. Uczniowie poznali konsekwencje zdrowotne i prawne wynikające z niewłaściwych zachowań oraz dowiedzieli się, jak unikać niebezpiecznych sytuacji.

 

W związku ze zbliżającymi się wakacjami funkcjonariusze przypomnieli również zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Szczególną uwagę zwrócono na ostrożność podczas jazdy na rowerze, przechodzenia przez jezdnię oraz noszenie elementów odblaskowych.

 

Spotkanie było bardzo ciekawe i pouczające. Dzięki takim inicjatywom dzieci mogą lepiej przygotować się do bezpiecznego spędzania czasu zarówno w internecie, jak i podczas wakacyjnego wypoczynku.

 

Serdecznie dziękujemy policjantom sierż. szt. Pani Milenie Chróścińskiej oraz sierż. szt  Panu Kamilowi Pielasie za poświęcony czas, cenne wskazówki oraz interesujące spotkanie.

 

CZE

2

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

MAJ

13

Egzamin ósmoklasisty – język obcy

MAJ

12

Egzamin ósmoklasisty – matematyka

MAJ

11

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAR

24

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

GRU.

9

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

Profilaktyczne spotkanie z przedstawicielami policji

W czwartek uczniowie klasy 4b uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami policji poświęconym bezpieczeństwu. Głównym tematem prelekcji było cyberbezpieczeństwo oraz zagrożenia, jakie mogą pojawić się podczas korzystania z internetu. Uczniowie dowiedzieli się, jak chronić swoje dane, unikać kontaktu z nieznajomymi w sieci oraz bezpiecznie korzystać z mediów społecznościowych i gier online. Policjanci poinformowali również o konsekwencjach zamieszczania niewłaściwych treści w internecie oraz o odpowiedzialności za swoje działania w sieci.

 

Podczas spotkania poruszono także temat zagrożeń związanych z przyjmowaniem różnego rodzaju substancji. Uczniowie poznali konsekwencje zdrowotne i prawne wynikające z niewłaściwych zachowań oraz dowiedzieli się, jak unikać niebezpiecznych sytuacji.

 

W związku ze zbliżającymi się wakacjami funkcjonariusze przypomnieli również zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Szczególną uwagę zwrócono na ostrożność podczas jazdy na rowerze, przechodzenia przez jezdnię oraz noszenie elementów odblaskowych.

 

Spotkanie było bardzo ciekawe i pouczające. Dzięki takim inicjatywom dzieci mogą lepiej przygotować się do bezpiecznego spędzania czasu zarówno w internecie, jak i podczas wakacyjnego wypoczynku.

 

Serdecznie dziękujemy policjantom sierż. szt. Pani Milenie Chróścińskiej oraz sierż. szt  Panu Kamilowi Pielasie za poświęcony czas, cenne wskazówki oraz interesujące spotkanie.

 

CZE

2

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

MAJ

13

Egzamin ósmoklasisty – język obcy

MAJ

12

Egzamin ósmoklasisty – matematyka

MAJ

11

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAR

24

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

GRU.

9

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00