Dnia 14 maja 2026r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Torunia. Wyjazd był pełen atrakcji, ciekawych informacji oraz niezapomnianych wrażeń.

Po przyjeździe do miasta uczniowie wraz z przewodnikiem zwiedzali toruński rynek i poznawali historię jednego z najpiękniejszych miast w Polsce. Podczas spaceru odwiedzili również Pomnik Mikołaja Kopernika, przy którym wykonali pamiątkowe zdjęcia.

Największą atrakcją wycieczki były warsztaty w Żywym Muzeum Piernika. Uczniowie poznali historię toruńskich pierników oraz samodzielnie przygotowywali własne wypieki. Warsztaty dostarczyły wszystkim wiele radości i świetnej zabawy.

Na zakończenie uczestnicy wycieczki zjedli smaczny obiad, kupili pamiątki oraz słynne toruńskie pierniki. Wieczorem, zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, wrócili bezpiecznie do domu.

Wycieczka do Torunia była doskonałą okazją do nauki, integracji i wspólnego spędzenia czasu. Na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

CZE

2

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

MAJ

13

Egzamin ósmoklasisty – język obcy

MAJ

12

Egzamin ósmoklasisty – matematyka

MAJ

11

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAR

24

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

GRU.

9

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

Dnia 14 maja 2026r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Torunia. Wyjazd był pełen atrakcji, ciekawych informacji oraz niezapomnianych wrażeń.

Po przyjeździe do miasta uczniowie wraz z przewodnikiem zwiedzali toruński rynek i poznawali historię jednego z najpiękniejszych miast w Polsce. Podczas spaceru odwiedzili również Pomnik Mikołaja Kopernika, przy którym wykonali pamiątkowe zdjęcia.

Największą atrakcją wycieczki były warsztaty w Żywym Muzeum Piernika. Uczniowie poznali historię toruńskich pierników oraz samodzielnie przygotowywali własne wypieki. Warsztaty dostarczyły wszystkim wiele radości i świetnej zabawy.

Na zakończenie uczestnicy wycieczki zjedli smaczny obiad, kupili pamiątki oraz słynne toruńskie pierniki. Wieczorem, zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, wrócili bezpiecznie do domu.

Wycieczka do Torunia była doskonałą okazją do nauki, integracji i wspólnego spędzenia czasu. Na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

CZE

2

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

MAJ

13

Egzamin ósmoklasisty – język obcy

MAJ

12

Egzamin ósmoklasisty – matematyka

MAJ

11

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAR

24

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

GRU.

9

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00