1b W Piekarni "Grzybki"
Chcesz poznać powstawanie chleba i bułek od kuchni? Nic straconego! Klasa 1b w dniu 14 maja skorzystała z tej możliwości. Uczniowie wyruszyli do Piekarni Grzybki w Warszawie. Poznali tam proces powstawania ciasta drożdżowego, bułek oraz chleba. Mieli możliwość stworzenia własnych wypieków. Tworzyli kajzerki, chałki, a nawet pizzę. Nie obeszło się bez odwiedzenia zakładu produkcyjnego.