Zapraszamy do udziału w konkursie!
Drodzy Uczniowie!
Serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie ekologicznym „Ekoludek – drugie życie odpadów”, organizowanym przez Urząd Miasta i Gminy Stanisławów.
Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności, promowanie postaw proekologicznych oraz pokazanie, że odpady mogą zyskać nowe, niezwykłe zastosowanie. Wystarczy odrobina wyobraźni, by z pozornie niepotrzebnych materiałów stworzyć wyjątkowego „Ekoludka”!
.
Niech ten konkurs będzie okazją do dobrej zabawy, rozwijania talentów i wspólnego dbania o naszą planetę!
Czekamy na Wasze niezwykłe prace i życzymy wielu inspiracji!
Powodzenia! 🌍♻️