Półfinał konkursu „Puchacz Piotr”
W dniu dzisiejszym nasi uczniowie klas I–III wzięli udział w półfinale konkursu matematycznego „Puchacz Piotr”, organizowanego przez MathRiders Polska.
Uczestnicy z ogromnym zaangażowaniem rozwiązywali zadania matematyczne, wykazując się wiedzą, logicznym myśleniem oraz umiejętnością współpracy. Sam udział w tym etapie konkursu jest dużym osiągnięciem i powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej.
Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów i życzymy im powodzenia oraz awansu do finału!