DZIEŃ ŹYCZLIWOŚCI

W naszej szkole 21 listopada zorganizowano Dzień Życzliwości, którego celem było szerzenie pozytywnej atmosfery i budowanie dobrych relacji między uczniami oraz nauczycielami. Tego dnia na korytarzach pojawiły się plansze z karteczkami, na których można było przeczytać i zabrać ze sobą krótkie, miłe słowa, komplementy lub pozytywne życzenia.

 

Uczniowie chętnie angażowali się w akcję —samodzielnie zabierali miłe zwroty z wyznaczonych miejsc , inni rozdawali je napotkanym osobom. Atmosfera w szkole stała się wyjątkowo ciepła i przyjazna. Nawet drobne gesty, takie jak „Miłego dnia!”, „Jesteś super!” czy „Dzięki, że jesteś”, wywoływały uśmiechy i poprawiały humor.

CZE

2

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

MAJ

13

Egzamin ósmoklasisty – język obcy

MAJ

12

Egzamin ósmoklasisty – matematyka

MAJ

11

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAR

24

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

GRU.

9

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

DZIEŃ ŹYCZLIWOŚCI

W naszej szkole 21 listopada zorganizowano Dzień Życzliwości, którego celem było szerzenie pozytywnej atmosfery i budowanie dobrych relacji między uczniami oraz nauczycielami. Tego dnia na korytarzach pojawiły się plansze z karteczkami, na których można było przeczytać i zabrać ze sobą krótkie, miłe słowa, komplementy lub pozytywne życzenia.

 

Uczniowie chętnie angażowali się w akcję —samodzielnie zabierali miłe zwroty z wyznaczonych miejsc , inni rozdawali je napotkanym osobom. Atmosfera w szkole stała się wyjątkowo ciepła i przyjazna. Nawet drobne gesty, takie jak „Miłego dnia!”, „Jesteś super!” czy „Dzięki, że jesteś”, wywoływały uśmiechy i poprawiały humor.

CZE

2

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

MAJ

13

Egzamin ósmoklasisty – język obcy

MAJ

12

Egzamin ósmoklasisty – matematyka

MAJ

11

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAR

24

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

GRU.

9

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00