1 września 2025 r. o godz. 9.00 na dziedzińcu szkoły zebrali się uczniowie, rodzice i grono pedagogiczne. Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczęło się od wspólnego odśpiewania hymnu. Na początek głos zabrał Dyrektor Zespołu Szkolnego pan Jan Leś. Powitał wszystkich zebranych i przedstawił przybyłych na uroczystość gości – panią Sekretarz Urzędu Gminy Stanisławów Hannę Pietrzyk oraz przewodniczącą Rady Rodziców panią Dominikę Siedlecką. Wszyscy życzyli uczniom powodzenia w nowym roku szkolnym. Na zakończenie pani Marzanna Zagórska odczytała list Minister Edukacji Narodowej Barbary Nawackiej. Następnie uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami klas.

CZE

2

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

MAJ

13

Egzamin ósmoklasisty – język obcy

MAJ

12

Egzamin ósmoklasisty – matematyka

MAJ

11

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAR

24

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

GRU.

9

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

1 września 2025 r. o godz. 9.00 na dziedzińcu szkoły zebrali się uczniowie, rodzice i grono pedagogiczne. Rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczęło się od wspólnego odśpiewania hymnu. Na początek głos zabrał Dyrektor Zespołu Szkolnego pan Jan Leś. Powitał wszystkich zebranych i przedstawił przybyłych na uroczystość gości – panią Sekretarz Urzędu Gminy Stanisławów Hannę Pietrzyk oraz przewodniczącą Rady Rodziców panią Dominikę Siedlecką. Wszyscy życzyli uczniom powodzenia w nowym roku szkolnym. Na zakończenie pani Marzanna Zagórska odczytała list Minister Edukacji Narodowej Barbary Nawackiej. Następnie uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami klas.

CZE

2

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

MAJ

13

Egzamin ósmoklasisty – język obcy

MAJ

12

Egzamin ósmoklasisty – matematyka

MAJ

11

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAR

24

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

GRU.

9

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00