Dnia 18 czerwca 2025r. młodzież z klasy VIa wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Muszelik oraz p. Renatą Rybak wybrała się pieszo na ognisko klasowe do Sokóla.

Po przejściu około 3 km, na miejscu wspólnie rozpaliliśmy wcześniej przygotowane ognisko, a po upieczeniu kiełbasek, uczniowie integrowali się poprzez rozmowy, gry i zajęcia sportowe na placu zabaw.
Niespodzianką były lody dla wszystkich.
Pogoda dopisała, a klasa miło i aktywnie spędziła ten dzień na świeżym powietrzu.
Podziękowania należą się Rodzicom, którzy pomogli w organizacji ogniska oraz przygotowali pyszne przekąski.

CZE

2

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

MAJ

13

Egzamin ósmoklasisty – język obcy

MAJ

12

Egzamin ósmoklasisty – matematyka

MAJ

11

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAR

24

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

GRU.

9

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

Dnia 18 czerwca 2025r. młodzież z klasy VIa wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Muszelik oraz p. Renatą Rybak wybrała się pieszo na ognisko klasowe do Sokóla.

Po przejściu około 3 km, na miejscu wspólnie rozpaliliśmy wcześniej przygotowane ognisko, a po upieczeniu kiełbasek, uczniowie integrowali się poprzez rozmowy, gry i zajęcia sportowe na placu zabaw.
Niespodzianką były lody dla wszystkich.
Pogoda dopisała, a klasa miło i aktywnie spędziła ten dzień na świeżym powietrzu.
Podziękowania należą się Rodzicom, którzy pomogli w organizacji ogniska oraz przygotowali pyszne przekąski.

CZE

2

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

MAJ

13

Egzamin ósmoklasisty – język obcy

MAJ

12

Egzamin ósmoklasisty – matematyka

MAJ

11

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAR

24

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

GRU.

9

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00